2011 Birželio 13

Į akiratį grįžta ciklinės bendrovės

veidas.lt

Scanpix
Baltijos šalių biržose akcijas kotiruojančioms bendrovėms pirmasis šių merų ketvirtis atseikėjo gerus veiklos rezultatus, o investuotojus privertė vis aktyviau domėtis į palankų verslo periodą žengusiomis ciklinio verslo bendrovėmis, teigia banko “Finasta” institucinių klientų investavimo vadovas Marius Dubnikovas.

M.Dubnikovas teigia, jog vienos įdomiausių rinkoje dabartiniu metu yra ciklinio verslo bendrovės, mat eksportuojančiosios įmonės jau “sužaidė su savo korta” ir prisidėjo prie bendro šalies ekonomikos atsigavimo, rašo “Verslo žinios”.

“Pavyzdinėmis ciklinio verslo biržinėmis bendrovėmis galima įvardinti tokias įmones kaip “Apranga”, “Olympic entertainment group”, Panevėžio statybos trestas”, – teigė M.Dubnikovas, pridūręs, jog ciklinėms bendrovėms galima būtų priskirti ir bankų sektorių – Vilniaus biržoje – tai Šiaulių bankas, Ūkio bankas, “Snoras”.

Anot M.Dubnikovo, pirmojo ketvirčio veiklos rezultatai, patrauklūs santykiniai rodikliai ir didėjantis institucinių investuotojų dėmesys ciklinėms bendrovėms leidžia tikėtis didesnio dėmesio visam Baltijos regionui naują biržos prekybos sezoną, kuris “neoficialiai” prasideda rugsėjo-spalio mėnesiais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...