2011 Rugpjūčio 01

Hitachi domisi investicine aplinka Lietuvoje

veidas.lt

BFL

“Hitachi” korporacijos, kuri yra strateginis naujosios Visagino atominės elektrinės (AE) investuotojas, atstovai darbinio vizito Lietuvoje metu lankėsi ir VšĮ “Investuok Lietuvoje”. Susitikimo metu p. Akira Shimizu, Hitachi Europe Ltd. generalinis direktorius išsamiai pristatė kompanijos veiklą, artimiausius plėtros planus, domėjosi investicine Lietuvos aplinka.

“Džiaugiamės, kad turėjome galimybę tokio plataus profilio pasaulinio lygio kompanijos, kaip “Hitachi”, atstovus supažindinti su verslo plėtros galimybėmis Lietuvoje. Tikimės, kad artimiausioje ateityje ši kompanija įkurs ir atstovybę mūsų šalyje, – sakė Mantas Nocius, “Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius.

Pasak jo, yra siekiama, kad “Hitachi” kompanija kuo plačiau įsitrauktų į šalies ekonomiką ir darbo rinką.

“Hitachi” kompanijos atstovams buvo pristatyta bendra ekonominė aplinka, Lietuvos investicijų strategija, trumpai aptartos naujos verslo galimybės. Taip pat buvo siūloma įvertinti esamą Lietuvos infrastruktūrą, kvalifikuotą darbo jėgą, patogią geografinę padėtį, verslui palankią teisinę aplinką. Pristatyta galimybė steigti regioninį paslaugų, produktų ar technologinį centrą bei gamybinius padalinius Baltijos ir Skandinavijos šalims, kitoms ES rinkoms aptarnauti.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...