2011 Kovo 09

MEDlizingas

Gydymo paslaugos – jau ir išsimokėtinai

veidas.lt

Nuo šių metų Lietuvoje pradėta teikti medicinos ir sveikatinimo paslaugų bei prekių pirkimo išsimokėtinai paslauga “MEDlizingas”. Jo pradininkai Lietuvoje – prancūzų bendrovė “General Financing”.

Pasak “General Financing” generalinio direktoriaus Konstantino Balakino, “MEDlizingas” buvo sukurtas ir gyventojams pasiūlytas atsižvelgus į nuolat didėjantį žmonių poreikį skolintis gydymo išlaidoms. Išsimokėtinai žmonės gali pirkti tyrimus, bet kokios srities gydymo paslaugas bei gydytojų konsultacijas, odontologo, plastinės ir estetinės chirurgijos paslaugas, sveikatinimo paslaugas, tokias kaip gydymas sanatorijoje, įvairios sveikatinimo procedūros, taip pat ortopedines priemones, optikos prekes ir kita.

“General Financing” atstovės Dianos Gedeikytės-Jakutienės teigimu, “MEDlizingo” paslauga gali būti suteikiama tik finansiškai mokiam klientui. Taip pat taikomas ir amžiaus cenzas. Paslauga pasinaudoti gali ne jaunesni nei 21 ir ne vyresni nei 70 metų amžiaus žmonės. Teikiamos paslaugos suma svyruoja nuo 150 iki 10 tūkst. Lt. Paskolą klientas įsipareigoja grąžinti su 8 proc. metinėmis palūkanomis per trejus metus.

Tai nauji vėjai konservatyvioje Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje, kuri akivaizdžiai nebeišgali suteikti Konstitucijos garantuojamos nemokamos sveikatos priežiūros visiems privalomojo sveikatos draudimo pacientams, tačiau vis dar gana atsargiai į šią sritį įsileidžia privatų verslą. Pavyzdžiui, Lietuvoje asmuo iki šiol negali pats privačiai apsidrausti savo sveikatos, nors valstybinės medicinos įstaigos jau seniai teikia ir mokamas paslaugas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...