2010 Birželio 07

Skrydžiai

Grįžo pigių skrydžių laikai

veidas.lt

Po pusantrų metų pertraukos lietuviai vėl gali skraidyti pigiai ir brangų poilsį Palangoje iškeisti ir pigesnį Portugalijoje, Italijoje ar Prancūzijoje. “Praėjusį savaitgalį trims dienoms buvau nuskridusi iki Paryžiaus. Lėktuvo bilietai pirmyn ir atgal kainavo 215 Lt ir dar apie 100 Lt atsiėjo nuo oro uosto nukakti iki Paryžiaus centro ir atgal. Taigi praleidau puikų savaitgalį. Vienintelis nepatogumas, kad iš Vilniaus teko važiuoti į Kauno oro uostą”, – pasakoja vilnietė Angelė Ivaškevičienė.

Pasirodo, tokia kaina už skrydį nėra kažkokia neįprastai reta. Už panašią sumą bilietų galima įsigyti gana dažnai. Ir ne tik į Paryžių. Ir ne tik skrydžiams po pusmečio. Tarkime, skrydžių kompanija “Ryanair” ir šį mėnesį į Milaną gali nuskraidinti ir parskraidinti už 250 Lt, į Dubliną už 350 Lt, į Briuselį – už 150 Lt. O jeigu jūsų planai sutaps su aviakompanijos akciniais pasiūlymais, tuomet į Berlyną, Edinburgą ar Barseloną nuskrisite ir už 28 Lt.

Ši pigių skrydžių kompanija sumažino ir kitų į ir iš Lietuvos skraidinančių bendrovių apetitą bei numušė bilietų kainas. Šiemet pigiau nei pernai skrydžių bilietų galima įsigyti ir kompanijose “airBaltic” (pvz., skrydis į Romą ir dar viešbutis – 810 Lt), “Scandinavian Airlines”, “Austrian Airlines”, “Czech Airlines” ir kitose. Taigi nebrangiai šią vasarą nuskristi galima ir į tuos miestus, į kuriuos “Ryanair” iš Kauno neskraidina. Tarkime, yra kompanijų, pasirengusių į Stokholmą iš Vilniaus nuskraidinti už 310 Lt, į Kijevą už 309 Lt, į Maskvą – už 352 Lt ir pan.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...