2010 Rugpjūčio 16

Elektroninė prekyba

Geriausios elektroninės parduotuvės

veidas.lt

Kiekvieną savaitę Lietuvoje atsiranda vis po naują elektroninę parduotuvę ir dabar jų mūsų šalyje jau daugiau nei 500. Kai kurios jų stipresnės ir siūlo daugiau paslaugų, pigesnių prekių ar patogesnių atsiskaitymo būdų, o dauguma silpnos, nepatogios, netgi sudarančios keblumų, nes žengia dar tik pirmuosius žingsnius. Tad kyla klausimas, kurią elektroninę parduotuvę rinktis.

“Veido” periodikos leidyklai priklausantis žurnalas “Computer Bild Lietuva” atliko tyrimą ir sudarė elektroninių parduotuvių reitingą. Paaiškėjo, kad lietuviškos internetinės parduotuvės per pastaruosius kelerius metus gerokai patobulėjo: jose didėja prekių pasiūla, vis daugiau prekių jose pigesnės nei parduotuvėse, daugėja papildomų paslaugų, pinga pristatymo paslauga, be to, jos nepalieka pirkėjo likimo valioje, jei kyla nesusipratimų (o tai neretai atsitinka turint reikalų su elektroninėmis parduotuvėmis užsienio šalyse).

Taigi iš reitingo paaiškėjo, kad geriausios, tai yra daugiausiai privalumų turinčios, patogiausios ir didžiausią prekių pasiūlą siūlančios elektroninės parduotuvės yra Pigu.lt, Neriba.lt, Fotofabrikas.lt, Skytech.lt, Mediashop.lt ir Imk.lt. Beje, kai kurios šių svetainių atsidūrė ir pigiausias prekes siūlančių elektroninių parduotuvių sąraše (ypač jei įvertintume dar ir pristatymo paslaugas).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (9)

 1. Pasigilines Pasigilines rašo:

  Šiame konkurse man pasirode, kad nedalyvauja elektronies parduotuves prekiaujancio ne buitine technika/elektronika. Kažkaip tikėčiausi platesnio požiūrio ir įtraukiant tokias parduotuves kaip kvepalai.lt, patinka.lt ir kt. T.y.tokias kurios prekiauja ir kitos kategorijos prekėmis.

 2. laura laura rašo:

  tikra tiesa, kad internetiniu parduotuviu rinka labai padidejo, taciau manau, kad tai labai gerai. Va, pries menesi,su vyru ieskojom gero navigatoriaus, ir internete uztikau si http://varle.lt/product/22698/gps-navigatorius-navio-4322, tai mums kaina buvo prieinama ir kitos net nebeieskojom, sita pirkom. Tai tada susitaupo ir laikas ir pinigai, kai nereikia vazinetis po parduotuves ir ieskot.

 3. Mažius Mažius rašo:

  Labai jau ryskiai uzsakomasis straipsnis :) Jei jau darote tyrimą brangieji, tai bent apžvelkite plačiau – asortimentas, lankomumai. Nematau čia mobili.lt, e-senukai.lt, cpu.lt, b-a.lt kurie prie lyderių šiandienai ryškiai eina. Kišat žmonėms visokį šlamštą :) jei darot tyrimą – tai darykit išsamų :) Jei per mažai mokai – tai išvis nedarykit :)

 4. Jurgis Gylys | IMK.LT Jurgis Gylys | IMK.LT rašo:

  Straipsnyje yra cituojama informacija iš šiai leidyklai priklausančio žurnalo “Computer Bild” atlikto tyrimo apie elektronines parduotuves. Pavydžiui tyrime yra privelta grubių klaidų vertinant elektroninę parduotuvę IMK.LT: nurodyti neteisingi pristatymo terminai ir net prekių kainos! Todėl tyrimo rezultatai yra iškraipyti, o elektroninės parduotuvės IMK.LT vieta yra žemesnė, nei iš tiesų turėtų būti. Kas tuomet paneigs tikimybę, kad “ekspertizė” yra tendencinga ir galimai finansuojama iš reklaminio kokios nors elektroninės parduotuvės biudžeto? Kai sureagavome į neteisingus tyrimo duomenis, žurnalo vyr. redaktorius teisinosi kokybiškai analizei reikalingų lėšų stoka ir žadėjo išspausdinti klaidos atitaisymą. Tuo tarpu visi žinome, kaip tokia informacija smulkiomis raidėmis atrodo. Manau, kad sąžiningai klaida būtų ištaisyta tik iš naujo atlikus ir publikavus visą tyrimą apie visas elektronines parduotuves.

 5. Juozukas Juozukas rašo:

  Taip Internetiniu parduotuviu su kiekviena diena dideja, bet juos greitai ir mirsta. As turiu savo favoritine elektronine parduotuve, kuri turi labai platu asortimenta: http://www.itbank.lt/parduotuve/kompiuteriai/?pid=30 -> kolkas geresnio ir patikimesne nieko neteko rasti, o gal ir neieskojau.

 6. Aurimas Č Aurimas Č rašo:

  Jurgi, dėl Jūsų vadovaujamos IMK.LT tikriausiai buvo atsižvelgta į keletą kitų parametrų, kurie nelabai leidžia pakelti Jūsų reitingų aukščiau. Nors Jūsų “know-how” ir yra bemaž geriausias eletronikos rinkoje, tačiau “usability” švelniai tariant nesutvarkytas. Džiaugiuosiu, kad Jūsų rezultatai geri – bet renkant geriausią elektroninę parduotuvę reikėtų atsižvelgti ir į kokybinius parametrus. Sekmės!

 7. Darius Darius rašo:

  Nebloga parduotuvė http://www.kavai.lt

 8. laura laura rašo:

  zinoma, kiekvienas mes turim savo favoritine parduotuve, taciau tikrai ne kiekviena internetine parduotuve turi dideli pasirinkima o tuo labiau patikimuma ar greita pristatyma. Todel ir sakau kad man labai tinka varle.lt, nes dar vienas pliusas kuri jiems duociau, tai ju ir reali parduotuve:)

 9. Falcon Falcon rašo:

  http://www.falcon.lt Šioje parduotuvėje galite įsigyti įvairius firminius daiktus : (batus,džemperius,striukes,marškinėlius ir kt.) žemomis kainomis!NEMOKAMAS PRISTATYMAS


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...