2010 Rugsėjo 23

Užsienis

Gatesas vėl pirmasis JAV milijardierių sąraše

veidas.lt

Gatesas vėl pirmasis JAV milijardierių sąraše

“Microsoft” steigėjas Billas Gatesas (Bilas Geitsas) vėl, 17-ąjį kartą iš eilės, įrašytas pirmasis Amerikos milijardierių sąraše, kurį sudarė žurnalas “Forbes”.

Kaip rašo BBC naujienų svetainė, B.Gateso turtas per praėjusius metus padidėjo 4 mlrd. dolerių ir sudarė 54 mlrd. dolerių.

Antrojoje vietoje su 45 mlrd. dolerių vertės turtu (pernai – 40 mlrd. dolerių) yra Warrenas Buffettas (Vorenas Bafetas).

Trečiąją vietą užima įmonės “Oracle”, gaminančios programinę įrangą, vadovas Larry Ellisonas (Laris Elisonas), turintis 27 mlrd. dolerių. Didžiausio mažmenų tinklo “Wal-Mart” steigėjo Samo Woltono (Semo Voltono) sūnus Robas pateko į ketvirtąją sąrašo eilutę su 24 mlrd. dolerių.

Daugiausia milijardierių – 83 žmonės – gyvena Kalifornijoje, padarė išvadą sąrašo sudarytojai.

Iš viso 400 turtingiausių amerikiečių turtas padidėjo, palyginti su praėjusiais metais, 8 proc. ir sudarė 1,37 trln. dolerių, palyginti su 1,27 trln. prieš metus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Na, aišku, Geitsas užsidirbo iš “Microsoft Windows 7″ (ironija, kad dar net nespėjus daug kam kitose pasaulio šalyse įsidiegti “Windows Vista” ir jos papildinių, jau išeina ir “MW 7″. Kas toliau? “Windows 7 XP Proffessional”?)

    O kur dingo pavyzdžiui “Virgin” kompanijos prezidentas R. Brounas arba D. Trampas? Šiknoj jau stovi? :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...