2012 Kovo 11

Filmų nuomos ir muzikos įrašų parduotuvės išnyko

veidas.lt


Muzikinių įrašų parduotuvės Vilniuje jau išnyko, o jomis greitai paseks ir filmų nuomos punktai. Specializuotų muzikos įrašų parduotuvių sostinėje nebeliko, kai bankrutavo „Bomba“ ir iš jai priklausiusių patalpų turėjo išsikelti specializuotos „Muzikos bombos“ parduotuvės.

Šią sritį nukonkuravo internetas ir galimybė legaliai ar nelegaliai parsisiųsti muziką.
„Specializuotų muzikos parduotuvių Vilniuje visiškai nebėra. Mažėjant paklausai per daug sudėtinga išlaikyti tokią parduotuvę. Kai turi kompiuterį, nebereikia turėti laikmenos spintoje“, – svarsto muzikos leidyba užsiimančios bendrovės  „Prioro“ įrašų grupės pirkimo ir gamybos direktorius Robertas Stukas.
Anot jo, muzikos įrašų leidėjai prieš keletą metų surado alternatyvą, kuri kompensuoja išnykusį pardavimo per specializuotas muzikos parduotuves kanalą – tai prekybos centrų muzikos skyriai. Be to, muzikos įrašų skyrelius atidaro knygynai, vaikų žaislų parduotuvės.
Praėjusią savaitę duris užvėrė ir priešpaskutinis sostinėje likęs filmų nuomos punktas „Laukimas“ Žirmūnuose, o paskutinysis kovoje su interneto piratais balandžio 1 d. kris legendinis „Eliksyras“, garsėjęs kaip vieta, kur gali rasti ir klasikų perlų, ir tikrų kino retenybių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Radvila N. Radvila N. rašo:

  “paskutinysis kovoje su interneto piratais balandžio 1 d. kris legendinis „Eliksyras“

  Atsiprašau, o dinozaurus irgi piratai išnaikino?..

 2. Deividas Deividas rašo:

  Uždaro visas parduotuves muzikos normalias ir nori kad nepiratautų žmonės, parduotuvėse vienas kompaktas guli ant lentynos, jokio kompakto normalaus nerasi tai nieko kito ir nelieka kaip siūstis nelegaliai muzika, o juk daug smagiau bent jau man pasimt kompakta ir paleisti nors yra ką pačiupinėt, reiktų išvis visa interneta išjunkt……


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...