2012 Kovo 24

Galimybės išsinuomoti filmą internetu nėra

veidas.lt


Šiemet žada užsidaryti paskutinis Vilniuje veikiantis filmų nuomos centras, tačiau alternatyvų, kur galima išsinuomoti kino filmą internetu, Lietuvoje beveik nėra. Žiūrovui, užsimaniusiam pažiūrėti filmą, tačiau nenorinčiam pirkti DVD ar „Blu-ray“ disko parduotuvėje arba eiti į kino teatrą, lieka bene vienintelė galimybė – piratauti.
Tiesa, yra keletas kitų galimybių, iš kurių universaliausia – kompanijos „Apple“ elektroninė parduotuvė „iTunes“. Joje galime ne tik nusipirkti kino filmų, bet ir juos išsinuomoti, deja, abu variantai – ne pagal kiekvieno lietuvio kišenę. Nusipirkti kino filmą „iTunes“ mums kainuos nuo 15 iki 60 Lt, o nuomojantis teks pakloti nuo 10 iki 18 Lt. Be to, norint atsiskaityti už filmus, reikia turėti kreditinę kortelę.
Dar viena alternatyva – kartu su TEO skaitmeninės televizijos „Gala“ paslauga teikiama vaizdo nuoma. Deja, ji prieinama tik TEO klientams, turintiems plačiajuostį interneto ryšį. Videotekoje yra apie 2 tūkst. įvairių vaizdo įrašų, iš kurių tik dalį sudaro kino filmai, – jų nuomos kainos svyruoja nuo 5 ik 10 litų, tačiau yra nemažai ir nemokamų.
Panašią internetinę filmų nuomą, tik siūlančią daug skurdesnį filmų pasirinkimą, turi dar keletas interneto paslaugų teikėjų – „Skynet“ bei „Kava“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...