2010 Gruodžio 17

Kultūra

Kino aktorių gildijos apdovanojimų nominacijų lyderiai

veidas.lt

JAV Kino aktorių gildija (SAG) ketvirtadienį skyrė po keturias nominacijas filmų “Karaliaus kalba” (The King’s Speech) ir “Kovotojas” (The Fighter) aktorių kolektyvams.

Stebėtojų teigimu, tai laikoma svarbiu ženklu, kad abi kino juostos gali tikėtis prestižinių “Oskarų”.

SAG apdovanojimą geriausio aktorių kolektyvo kategorijoje taip pat gali tikėtis pelnyti kino juostos “Juodoji gulbė” (Black Swan), “Vaikams viskas gerai” (The Kids Are All Right) ir “Socialinis tinklas” (The Social Network).

Kino aktorių gildija atstovauja kino ir televizijos aktoriams bei aktorėms, o jos apdovanojimų teikimo procesą atidžiai stebi ekspertai, prognozuojantys, kurie filmai taip pat varžysis JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų.

Filmo “Karaliaus kalba”, pasakojančio apie Didžiosios Britanijos karaliaus Jurgio VI mikčiojimo problemas Antrojo pasaulinio karo išvakarėse, pagrindinio vaidmens atlikėjas Colinas Firthas (Kolinas Fertas) nominuotas SAG apdovanojimui geriausio aktoriaus kategorijoje.

Šioje kino juostoje taip pat vaidinantys Helena Bonham Carter (Helena Bonem Karter) ir Geoffrey Rushas (Džefris Rašas) nominuoti geriausios antrojo plano aktorės ir aktoriaus apdovanojimams.

Apdovanojimo už geriausią antrojo plano vaidmenį gali tikėtis ir bokso pasaulį vaizduojančioje dramoje “Kovotojas” vaidinantis aktorius Christianas Bale’as (Kristianas Beilas), taip pat aktorės Amy Adams (Eimi Adams) ir Melissa Leo (Melisa Leo).

SAG apdovanojimai bus teikiami Los Andžele sausio 30 dieną. Ceremoniją tiesiogiai transliuos kabelinės televizijos TNT ir TBS.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...