2011 Balandžio 22

Viešbučiai

“Europa Group” jau ir uostamiestyje

veidas.lt

europa_grup viesbutis

Artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui, viešbučių tinklui “Europa Group” tenka trauktis iš senųjų patalpų, nes čia duris netrukus atvers kitas viešbutis, o “Europa Group” uostamiestyje skubiai ieško naujos vietos, penktadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

Vietoj buvusio “Europa Royal Klaipėda Hotel” nuo gegužės vidurio pradės veikti naujas viešbutis, jo operatore taps pačių pastato savininkų įmonė. Čia jau suplanuoti remonto darbai.

Teigiama, kad būsimame viešbutyje dalis kambarių jau rezervuota vasarai ir Europos vyrų krepšinio čempionatui. Anot viešbučio darbuotojų, apie 80 proc. jų bus palikta dirbti naujajame viešbutyje.

Dešimt viešbučių valdanti lietuviško kapitalo “Europa Group” visiškai pasitraukti iš Klaipėdos, kurioje esą viešbučiai turi darbo tik pusę metų, neketina.

Šiuo metu, anot “Europa Group” generalinio direktoriaus Romualdo Barausko, vedamos derybos su vienu uostamiesčio viešbučiu.

R. Barauskas, sako, kad pasitraukimo iš 10 metų nuomotų patalpų priežastis – nuomotoja nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo įmonė “Kieta” nutraukė sutartį. Pagrindinė priežastis – nesutarimai dėl pastato nuomos kainos.

“Kieta” bendraturtis Arūnas Kuraitis atsisakė komentuoti sutarties nutraukimo priežastis.

“Europa Group” viešbučių tinklui priklausantis 50 kambarių su dviem konferencijų kambariais viešbutis “Europa Royal Klaipėda Hotel” šalia Teatro aikštės išsinuomotose patalpose veikė beveik 10 metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...