2012 Spalio 06

Energingoji E. Žebertavičiūtė vaidins naujame filme

veidas.lt


Legenda vadinama Elvyra Žebertavičiūtė grįžta į filmavimo aikštelę. Talentinga  aktorė  vaidins keistą provincijos miestelio mokytoją filme „Vardas tamsoje“.
„Jai yra „kukū“, jos protelis susimaišęs. Bet tai mokytojai įdomu, kas aplinkui vyksta ir ji aktyviai dalyvauja mažo miestelio gyvenime“, – besijuokdama apie savo vaidmenį kalba E. Žebertavičiūtė.
Energija trykštanti 80-metė aktorė prisipažįsta, kad  per savo karjerą panašaus vaidmens dar nebuvo turėjusi. „Vaidindavau ir jaunas, ir senas, ir dramatiškas, ir tragiško likimo moteris. Kvanktelėjusios damos vaidmens neturėjau, užtat man įdomu į jį gilintis“, – pasakoja netrukus prasidėsiančiam filmavimui besiruošianti moteris.
Filmas „Vardas tamsoje“ kuriamas pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną. Tai psichologinė drama, detektyvas, kupinas ironiško humoro. Filmą režisuoja Agnė Marcinkevičiūtė, prodiusuoja kompanija „Fralita Films“.
Kino juostoje taip pat vaidina Jurgita Jurkutė, žiūrovams pažįstama iš televizijos laidų. Taip pat Gediminas Storpirštis, Kristina Kazlauskaitė, Rimantė Valiukaitė, kiti žinomi aktoriai, o pagrindinį vaidmenį atliks Neringa Varnelytė.
Filme vaidmenį atliekanti Elvyra Žebertavičiūtė yra nusifilmavusi daugelyje kino juostų, tokių kaip „Vienos dienos kronika“, „Birželis, vasaros pradžia“, „Laimė“, „Nesėtų rugių žydėjimas“, „Barbora Radvilaitė“.
Taip pat aktorė sužibėjo ir Marijampolės (tuo metu dar Kapsuko) bei Vilniaus Jaunimo teatrų scenose. Ji vaidino E. Nekrošiaus spektaklyje „Dėdė Vania“, „Čia gyvena žmonės“, „Trys mylimos“ ir daugelyje kitų režisierių spektaklių. Ypač  ją išgarsino  Žana d‘ Ark vaidmuo J. Anouilh‘o spektaklyje „Vyturys“.
Pastaruoju metu aktorė filmavosi televizijos serialuose „Mano mylimas prieše“ bei „Nekviesta meilė“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...