2010 Gruodžio 01

Egiptas

Egipto kurorte ryklys užpuolė tris rusus

veidas.lt

Egipto Šarm aš Šeicho kurorte atostogaujančius keturis rusų turistus dviejose vietose užpuolė ryklys ir sužalojo juos, pranešė Egipto pareigūnai.

Pasak Sinajaus gamtos apsaugos direktoriaus Mohammedo Salemo (Mohamedo Salemo), trečiadienį Ras Nasranio vietovėje prie Šarm aš Šeicho Sinajaus pusiasalyje ryklys užpuolė du rusus ir sužalojo jiems rankas.

Antradienį ryklys, spėjama, jog tai buvo tas pats plėšrūnas, ryklys atakavo rusų turistų porą, kuri plaukiojo netoli Šarm aš Šeicho paplūdimio, kurį dėl koralų rifų pamėgo nardytojai. Ryklys bjauriai apdraskė moters kojas ir užpakalį. Išgelbėjus teko ją reanimuoti. Ryklys stipriai apkandžiojo ir vyriškio kojas.

Nardymo instruktorius Hassanas Salemas (Hasanas Salemas) sakė, kad tuo metu jis buvo paniręs ir matė, kaip aplink jį apsuko ratą ryklys, kuris paskui nuplaukė prie rusų poros.

“Leisdamas oro burbulus aš nubaidžiau ryklį, bet šis nuplaukė prie moters ir ėmė draskyti jos kojas”, – pasakojo jis agentūrai “Associated Press”.

Pasak H.Salemo, vanduo nusidažė krauju raudonai, o jis nuskubėjo padėti savo treniruojamam nardytojui išplaukti į krantą.

Visi keturi nukentėjusieji skubiai nugabenti į Kairo ligoninę, jų būklė sunki.

Pasak M.Salemo, pakrančių apsaugos pareigūnai medžioja ryklį; jie paskelbė pavojų ir paragino visus Šarm aš Šeicho paplūdimyje nelįsti į vandenį.

Kasmet Egipte būna po vieną ar dvi ryklių atakas, kurių vis daugėja, nes vis daugiau turistų apsilanko šiame kurorte, kad panardytų įspūdinguose Raudonosios jūros vandenyse.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Heiders Heiders rašo:

    Ruskiai turi ruskyne sedet. Nera ko po pasauli trankytis


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...