2011 Gegužės 14

E. Sekmoko vizito į Braziliją tikslus gaubia paslaptis

veidas.lt

BFL

Kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas šeštadienį baigiantis energetikos ministras Arvydas Sekmokas neskuba grįžti į Vilnių. Jis vyksta į Braziliją, rašo “Lietuvos rytas”.

Į spalvingais karnavalais garsėjantį Brazilijos didmiestį Rio de Žaneirą A.Sekmokas ir jį lydinti Energetikos ministerijos pareigūnų delegacija turėtų patraukti tiesiai iš JAV.

Kokiu tikslu E. Sekmokas vyksta į Braziliją, Lietuvoje paaiškinti niekas negalėjo.

Apie šią kelionę tvirtina nieko nežinantys ne tik Lietuvos ambasados Brazilijoje pareigūnai, bet ir A.Sekmoką pavaduojantis ūkio ministras Rimantas Žylius.

Apie ministro vizito į Braziliją tikslus “Lietuvos rytui” nepavyko sužinoti ir Energetikos ministerijoje.

Ministerijos Personalo ir protokolo skyriaus vedėja Snieguolė Kanapickaitė teigė, kad yra nekompetentinga atsakyti, ar ministras iš JAV grįš į Vilnių, ar vyks į kitą užsienio kelionę.

Energetikos ministerijos kancleris Vidmantas Adomonis irgi nieko negalėjo pasakyti apie savo viršininko ir kolegų keliones. Iš pradžių jis sakė, kad, kiek jam žinoma, po kelionės į JAV ministras turi grįžti į Lietuvą. Bet perklausus, ar jis tuo įsitikinęs, V. Adomonis ėmė muistytis: “Matote, Amerikos žemynas – didelis”.

Vėliau kancleris pripažino, kad iš JAV ministras dar turi keliauti į Pietų Ameriką: “Žinau, kad yra įsakymas dėl kelionės į Braziliją, bet jokių vizito detalių nežinau. To reikėtų klausti Personalo skyriuje. Jei skyriaus darbuotojai nekompetentingi, net nežinau, kur daugiau galima kreiptis.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...