2014 Lapkričio 22

Didmiesčių gyventojams ši Vyriausybė tinka

veidas.lt

Prieš dvejus metus socialdemokratas Algirdas Butkevičius patvirtintas šešioliktosios Vyriausybės ministru pirmininku. 2012 m. lapkričio 22 d. už jį balsavo 90 parlamentarų, prieš buvo 40, keturi susilaikė.

A.Butkevičius populiarumu aplenkė visus ligšiolinius kadencijos vidurį minėjusius premjerus – „Vilmorus“ / „Lietuvos ryto“ apklausos duomenimis, jį palankiai vertina 55,1 proc. apklaustųjų.

Žmonėms tebepatinka ir jo Vyriausybė. „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovei „Prime consulting“ atliekant 500 didžiųjų penkių miestų gyventojų apklausą, per 60 proc. gyventojų pareiškė, kad dabartinė Vyriausybė juos tenkina.

Penktadalis norėtų, kad iš esamo partijų meniu Seime būtų sudaryta nauja valdančioji koalicija ir ji formuotų naują Vyriausybę. Tačiau tvarios koalicijos iš kokių kitų partijų alternatyvos dabartinei valdančiajai daugumai nelabai ir yra.

Tik mažuma – per 7 proc. apklaustųjų – pageidautų naujų Seimo rinkimų.

 

Kaip vertinate dabartinės Vyriausybės darbą? (proc.)

 

Patenkinamai 42,8

Neigiamai 27,6

Teigiamai 26,6

Apie tai negalvojau 3

 

Ar norėtumėte Vyriausybės pasikeitimo? (proc.)

 

Tenkina dabartinė Vyriausybė 62

Reikėtų sudaryti naują valdančiąją koaliciją iš kitų politinių partijų 20,4

Apie tai negalvojau 10,4

Būtini pirmalaikiai rinkimai 7,2

 

Šaltinis: „Veido“ užsakymu lapkričio 6–9 d. rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ atlikta 500 didžiųjų miestų gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...