2014 Liepos 05

Dešimtieji Metų valstybės tarnautojo rinkimai

veidas.lt


Šiemet savaitraštis „Veidas“ dešimtą kartą skelbia geriausią Metų valstybės tarnautoją ir valstybės instituciją. Geriausias 2014 metų valstybės tarnautojas apdovanotas liepos 1 d. Valdovų rūmuose. Šia proga – žvilgsnis ir į valstybės tarnybą Lietuvoje.

Šiemet “Veidas” įvedė keletą naujovių Metų valstybės tarnautojo rinkimuose. Apklausiamiems valstybės ir savivaldybės institucijų bei įstaigų atstovams buvo pateiktas atviras klausimas, leidžiantis patiems pasiūlyti geriausią, jų nuomone, valstybės tarnautoją. Kitaip nei pernai, respondentai galėjo rinktis tiek iš karjeros, tiek iš politinio (asmeninio) pasitikėjimo, tiek iš statutinių valstybės tarnautojų ir įstaigų vadovų.
Dalyvauti rinkimuose negalėjo tik pastarųjų trejų metų “Veido” Metų valstybės tarnautojo rinkimų nugalėtojai.
Nuo praėjusių metų šiek tiek pakeista ir balų skyrimo tvarka: balsai buvo sumuojami atsižvelgiant į jiems skirtus balus, papildomi taškai už įvardijimą Metų valstybės tarnautoju nepridedami. Šiemet rinkimai išsiskyrė tuo, kad respondentų skirti balsai buvo išsidėstę labai skirtingai, pildžiusieji klausimynus rinko labai skirtingus asmenis ir institucijas.
Toks balsų išsidėstymas rodo, kad turime daug gerai dirbančių ir sąžiningų žmonių, tiesiog ne apie visus juos žinome.
Apklausti visų ministerijų viceministrai, kancleriai, skyrių ir departamentų vadovai bei miestų ir rajonų savivaldybių vicemerai, administracijų direktoriai, kitų svarbiausių valstybės institucijų vadovai bei didžiausių įmonių atstovai šiemet daugiausiai balsų skyrė Deividui Kriaučiūnui, Europos teisės departamento prie Teisingumo ministerijos generaliniam direktoriui.
Jis išrinktas 2014 metų valstybės tarnautoju, o Europos teisės departamentas užėmė ketvirtą vietą geriausių valstybės institucijų rikiuotėje (institucijai skirta 18 balų). Metų valstybės tarnautoju išrinktas D.Kriaučiūnas surinko 34 balus, nuo praėjusių metų užimtos aštuntos vietos pakildamas į pirmąją. Jis ne naujokas Metų vadovų rinkimuose, tačiau tik dabar sulaukė daugiausiai palaikymo.

Ne tik visą šį tekstą, bet ir visus kitus šios savaitės “Veido” straipsnius galėsite perskaityti išsiuntę žinutę numeriu 1390 ir įrašę “veidas 262014″ bei įvedę gautą kodą.

Žinutės kaina 4 Lt. Plačiau http://www.veidas.lt/veidas-nr-26-2014-m

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. vincas vincas rašo:

    Na šytas ponulis tą gražų vardą tikrai nusipirko.Jam nereikia gyventi iš algos nes užtenka otkatų.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...