2011 Liepos 01

Skelbsime Metų valstybės tarnautoją

veidas.lt

Kaip buvo renkamas Metų valstybės tarnautojas

"Veido" archuvas

Kaip ir kasmet, geriausius valstybės tarnautojus rinko patys jų kolegos – aukščiausio rango valstybės tarnautojai. Manome, kad tik patys tarnautojai geriausiai pažįsta vieni kitus ir gali įvardyti savo lyderius bei didžiausius profesionalus. Taip pat tarnautojų buvo prašoma išskirti po tris pažangiausias valstybės institucijas. “Veido” žurnalistų atliktoje anoniminėje apklausoje dalyvavo apie devyniasdešimt valstybės tarnautojų: ministerijų viceministrų ir kanclerių, įvairių valstybės institucijų ir komisijų vadovų.
Beje, geriausių tarnautojų dvidešimtuke kiekvienais metais matomos daugiausia tos pačios pavardės, šiek tiek pakinta tik tarnautojų užimama vieta. Pavyzdžiui, Ministro Pirmininko kancleris Deividas Mautulionis 2010 m. buvo trečioje vietoje. Valstybės institucijų rokiruotė taip pat nėra didelė. Pavyzdžiui, šiemet, kaip ir pernai, geriausia valstybės institucija išrinkta Valstybinė mokesčių inspekcija. Tai rodo, kad valstybės tarnautojų bei institucijų patekimas tarp geriausiųjų nėra atsitiktinis.
2011 metų valstybės tarnautojas D.Matulionis bus apdovanotas ir kiti laureatai pagerbti liepos 7 d. per iškilmingą renginį Valdovų rūmuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...