2010 Lapkričio 12

Pinigai

Derėtis galima ir banke

veidas.lt

Bankų valiutų keityklose keičiant užsienio valiutą už didesnę nei 10 tūkst. Lt sumą keitimo kursas gali būti gerinamas – pasirodo, skelbiamas tarifas yra negalutinis.

“Veido” skaitytojas Andrius G. pasakojo, kad praėjusią savaitę pirkdamas 10 tūkst. JAV dolerių sutaupė net 300 Lt. Atvykęs įsigyti užsienio valiutos klientas pasiteiravo, ar bankas jam galėtų pritaikyti patį žemiausią tąkart kitų bankų siūlomą valiutos keitimo kursą. Pono Andriaus nuostabai, bankas sutiko derėtis. Ir nors žemiausias JAV dolerių pardavimo rinkos kursas nebuvo pritaikytas, nusiderėta suma buvo gana solidi.

SEB banko atstovas Arvydas Žilinskas pabrėžia, kad tokias išimtis savo klientams galima pasiūlyti atsižvelgus į tai, kokiomis kitomis banko paslaugomis žmogus naudojasi. Tačiau Andrius  tikina, kad palankesnis kursas buvo pritaikytas tik jam dėl to pradėjus derėtis – pati konsultantė nuolatiniam banko klientui palankesnių sąlygų nepasiūlė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...