2011 Vasario 14

Egiptas

Demonstrantai Kaire reikalauja padidinti atlyginimus

veidas.lt

Egipte prasidėjo naujos demonstracijos – jų dalyviai reikalauja pagerinti darbo sąlygas bei padidinti algas, pirmadienį pranešė BBC.

Kaire vykstančiose demonstracijose taip pat dalyvavo bankų, transporto ir turistinio sektoriaus darbuotojai. Be to, visoje šalyje streikuoja valstybinių įstaigų darbuotojai.

Irano televizijos kanalas “Press-TV” pranešė, kad Kaire vyko dar viena demonstracija – jos dalyviai reikalavo, kad karinė šalies vadovybė įvykdytų savo pažadą – paleistų anksčiau suimtus 500 protesto akcijų dalyvių. Demonstrantai taip pat reikalauja paleisti politinius kalinius.

Anksčiau buvo pranešta, kad Egipto Aukščiausioji karinė taryba ketina uždrausti profesinių sąjungų streikus.

Karinė vadovybė paragino egiptiečius grįžti į darbus. Per televiziją paskelbtame karinės tarybos kreipimesi pabrėžiama, kad greitas grįžimas į darbus bus pati geriausia garantija ramaus valdžios perdavimo civilinei vyriausybei.

Išvakarėse Egipto Aukščiausioji karinė taryba paleido šalies parlamentą. Atsistatydinus prezidentui Hosni Mubarakui (Hosniui Mubarakui), armija šešiems mėnesiams perėmė vadovavimą šaliai.

+370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Vau, irgi sumanė. Iš kur jie ims tų pinigų, kai per PROTESTUS, kuriuos surengę piliečiai, Egiptas neteko daugelio investicijų, turizmo sektorius pakriko, buvo vykdomi vandalizmo aktai, riaušės, galiausiai – destablizavosi ekonomika. Tad, išvada – patys prisivirė košės, o dabar nenori jos atitaisyti. Aš taip ir maniau, kad bus taip…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...