2011 Sausio 27

D.Kreivys

Dėl šmeižto žada kreiptis į teismą

veidas.lt

Ūkio ministras Dainius Kreivys žada kreiptis į teismą, kad būtų paneigtas žiniasklaidos grupės “Diena media” paskleistas šmeižtas, neva jis suteikė paramą įmonėms, kurių akcininkė yra jo motina.

“Šmeižto kampanija tęsiasi. Parama su manimi siejamoms įmonėms niekada nebuvo skirta. Iš viso parama skirta apie 300 mokyklų. Tuomet savivaldybės ar mokyklos renovacijai skelbia konkursus, per kuriuos atrenka rangovus ir pasirašo sutartis. Tad įmonėms, kurios renovuoja mokyklas, parama nebuvo suteikta”, – sako D. Kreivys.

Pasak D.Kreivio, jis kreipėsi į Valstybinę mokesčių inspekciją, prašydamas išaiškinti, ar tiksliai užpildytos jo deklaracijos.

“Labai gerai, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbs savo išvadas dėl mano viešųjų ir privačiųjų interesų deklaracijos. Tikiuosi, tada visuomenei bus aišku, kad niekada nesinaudojau tarnybine padėtimi, kad kaip nors padėčiau įmonėms, kuriose kažkada dirbau”, – sakė ūkio ministras.

D. Kreivys dar kartą pareiškė, kad dar prieš tapdamas ministru, jis pasitraukė iš visų anksčiau savo vykdytų verslų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. fth fth rašo:

    tai va kokie vis tik yra konservatoriai kaip Kreivys, Kubilius, sekmaidikas navickas vilius, Darius Indriūnas, Vidas Urbonovičius ir daug kitų . Žmonės gerieji n e b a l s u o k i m e daugia už konservatorius nei savivaldos rinkimuose, nei į Seimą, ga lu t i n a i sunaikins Lietuvą ir jos žmones.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...