2011 Balandžio 26

Naftos produktai

Degalų prekybininkai siūlo riboti keliones pilnais kuro bakais iš Rusijos ir Baltarusijos

veidas.lt

sunk_bakas26

Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacija, įvertinusi 2,5 karto per porą metų į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos išaugusį įvažiavusių lengvųjų automobilių srautą, kreipsis į valdžios institucijas, kad būtų įvesti ribojimai – automobilis su pilnu degalų baku per mėnesį galėtų įvažiuoti ne daugiau kaip 5 kartus.

“Svarstant į Lietuvą iš Rusijos ir Baltarusijos patenkančių degalų klausimus, mūsų dažnai klausdavo, koks yra mastas. Neturėdavome, ką atsakyti, nežinodami skaičių. Ne paslaptis, kad papildomu impulsu paprašyti departamento duomenų tapo ir laukiama supaprastinta sienos su Baltarusija kirtimo tvarka. Skaičiai pasirodė įdomūs”, – “Verslo žinioms” sakė Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijos prezidentas Lukas Vosylius.

Degalų prekybininkai mano, kad asmuo turėtų teisę per mėnesį įvažiuoti 5 kartus, o 6 kartą jis turėtų mokėti mokesčius, jei veža degalų.

Išimtys turėtų būti taikomos tiems asmenims, kurie vyksta į kaimynines valstybes dirbti. Anot L.Vosyliaus, aplankyti gimines 5 kartų per mėnesį tikrai pakanka.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...