2010 Gruodžio 22

Verslas

Degalinių tinklai baigia derybas su “Orlen Lietuva” dėl kitų metų

veidas.lt

Derybas su bendrove “Orlen Lietuva” dėl degalų tiekimo kitiems metams baigiantys mažmenininkai užsimena sulaukę kiek geresnių sąlygų nei pernai.

Įmonės “Lukoil Baltija” atstovai skundžiasi valdžia – ši padarė ne viską, kad mažmenininkų derybinės pozicijos būtų tvirtesnės, ir įmonė kitąmet neatsisakys degalų importo, rašo “Verslo žinios”.

“Tiekimas iš trečiųjų šalių – pagrindinis argumentas derantis dėl kainos su Mažeikių įmone”, – sakė “Lukoil Baltijos” generalinio direktoriaus pavaduotojas tiekimui ir logistikai Raimundas Dabravalskis.

Iki antradienio nė vienas iš trijų didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų – “Lukoil”, “Statoil” ar “Neste” – su “Orlen Lietuva” dar nebuvo sudaręs sutarties kitiems metams.

“Siūlomos sąlygos beveik atitinka importo paritetą”, – teigė “Neste Lietuvos” generalinis direktorius Gintaras Macijauskas.

“Lietuva Statoil” Pardavimų ir tiekimo departamento direktorius Giedrius Bandzevičius teigė, jog “Orlen Lietuva” pateikė daugiau galimybių rinktis.

“Mokėjimo terminus, nominuojamų kiekių toleranciją ir panašiai”, – aiškino G.Bandzevičius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...