2011 Sausio 27

D.Kreivys:

Daromu spaudimu gali būti suinteresuotos verslo grupės

veidas.lt

Pasirodžius dar daugiau informacijos apie ūkio ministro Dainiaus Kreivio galimai painiojamus interesus, ministras prakalbo apie “tam tikrų verslo grupių” interesus jį spausti, siekiant pasinaudoti Europos Sąjungos pinigais.

“Aš galiu kalbėti tik faktais, nenoriu sakyti, kad tai tiesiogiai siejasi su mano puolimu, bet iš tiesų yra daug norinčių pasinaudoti ES parama galbūt nelabai skaidriai. Pavyzdžiui, metus laiko pas mane vaikščiojo Vilniaus sporto rūmų rekonstrukcija suinteresuoti asmenys. Paramos mes jiems neskyrėme, nes projektas buvo neužbaigtas”, – teigia ministras.

Konkrečių spaudimo pavyzdžių ar verslininkų pavardžių ministras neįvardijo.

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų savininkė – su Vladimiru Romanovu siejama Ūkio banko investicinė grupė – dar 2008 metais norėjo atgaivinti ne tik vaiduokliu virtusį pastatą, bet ir visą šalia jų esančią teritoriją – apie 13 ha plotą.

Nagrinėti D.Kreivio turtus, galimą interesų painiojimą ėmėsi taip pat su V.Romanovu siejamos “Diena Media” valdoma žiniasklaidos grupė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...