2011 Birželio 17

“Darbiečiai” nesitrauks iš valdančiosios koalicijos

veidas.lt

BFL

Penktadienį Darbo partijos prezidiumas nusprendė, kad Darbo partijos frakcija kol kas nesitrauks iš Vilniaus tarybos valdančiosios koalicijos.

Tačiau Darbo partijos prezidiumas įpareigojo partijos pirmininką Viktorą Uspaskichą nedelsiant pradėti konsultacijas su kitomis frakcijomis.

ELTA primena, kad birželio 13 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Darbo partijos frakcija nutarė sustabdyti savo dalyvavimą sostinės tarybos valdančiojoje koalicijoje “4+”.

Frakcija kreipėsi į Darbo partijos prezidiumą, prašydama skubos tvarka apsvarstyti tolesnio bendro darbo su Vilniaus miesto valdančiosios koalicijos partneriais galimybes.

Sostinės meras Artūras Zuokas yra sakęs, kad esąs pasiryžęs su “darbiečiais” diskutuoti dėl nuomonių skirtumo.

Dabartinę A. Zuoko koaliciją “4+” sudaro 27 nariai: 12 – iš A. Zuoko ir Vilniaus koalicijos, 8 – “darbiečiai”, 5 – socialdemokratai ir 2 – Rusų aljanso atstovai.

Opozicijai priklauso 10 konservatorių, 9 Lietuvos lenkų rinkimo akcijos atstovai ir 5 Tvarkos ir teisingumo partijos politikai.

Visuomeninio judėjimo “TAIP” lyderis A. Zuokas Vilniaus meru tapo balandžio 19-ąją. Jo kandidatūrą palaikė 26 Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai.

Vilniaus miesto savivaldybės taryboje yra 51 narys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...