2011 Birželio 15

A.Zuokas tiki per savaitę sutarti su V.Uspaskichu

veidas.lt

zuokaaa287

Vilniaus meras Artūras Zuokas trečiadienį sakė tikįs, kad per šią savaitę sutars su Darbo partijos vadovu Viktoru Uspaskichu, kuris pareiškė, jog jo partijos nariai gali trauktis iš valdančiosios koalicijos Vilniuje.

“Aš asmeniškai su juo kalbėjau ir manyčiau, kad per šią savaitę mes rasime tuos sprendimus, kurie būtų kompromisiniai, bet nekenktų Vilniaus miesto interesams ir gyventojams”, – Žinių radijui sakė A. Zuokas.

Komentuodamas žiniasklaidos teiginius, kad Darbo partija siekia didesnės įtakos geriamąjį vandenį tiekiančios savivaldybės įmonės “Vilniaus vandenys” vadovybėje, A. Zuokas sakė, kad koalicijos sutartyje numatyta siekti savivaldybės įmonių valdymo depolitizacijos, o politiniai ginčai tik apsunkina šios įmonės veiklą.

“Ginčai dėl įtakos savivaldybės įmonėse nepuošia nei Darbo partijos lyderio, nei koalicijos”, – kalbėjo A. Zuokas.

Mero teigimu, Darbo partijos vadovas europarlamentaras V.Uspaskichas “iš esmės nusprendė peržiūrėti susitarimus, kurie buvo aptarti tarp koalicijos partnerių”, nes tarp koaliciją sudarančių frakcijų savivaldybėje nesutarimų nėra.

“Nesutarimai atsirado tik dabar išgirdus V.Uspaskicho nuomonę, kuri netgi yra pakankamai didelė staigmena jų frakcijos nariams”, – sakė A. Zuokas.

“Niekas negali būti spaudžiamas į kampą be argumentų, o tik motyvuojant - ”galim išeiti, galim sugriauti”, – kalbėjo meras.

V. Uspaskichui prakalbus apie pasitraukimą iš koalicijos, kuriai taip pat dabar priklauso socialdemokratai, opozicijoje esantys konservatoriai sakė tikį, kad jiems pavyks suburti naują daugumą – į ją be “darbiečių” ir konservatorių įeitų “Tvarkos ir teisingumo” partija bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija.

Darbo partijos frakcija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje pirmadienį pareiškė stabdanti dalyvavimą Vilniaus miesto valdančiojoje koalicijoje ir paprašė partijos prezidiumo sprendimo, kaip jiems elgtis toliau.

Oficialiai valdančiąją koaliciją “4 plius” Vilniuje sudaro 12 visuomeninio judėjimo TAIP atstovų, aštuoni “darbiečiai”, penki socialdemokratai ir du Rusų aljanso nariai.

A.  Zuokas į mero postą balandį išrinktas 26 sostinės politikų balsais iš 51.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. esmė esmė rašo:

    UspaskiCHUI ir toliau dalyvaujant viešoje erdvėje vykstantiems procesams,visuomenė vis labiau demoralizuojama(byla dėl kelių milijonų litų aferos, pinigų maišo iš Rusijos legalizavimo istorija,padirbtas diplomas ir pan.)Vagys posovietinėje erdvėje labai greit jungiasi i visokias “darbines” partijas ir blokus,Rusijos spec tarnybų finansuojamas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...