2013 Lapkričio 12

Dar neprasidėjus Kalėdiniam sezonui savitarnos siuntų kiekiai išaugo 55 procentais

veidas.lt


Nors iki šventinio sezono dar liko daugiau nei mėnuo, savitarnos siuntų tarnyboms prasidėjo darbymetis. Per pastarąsias savaites siuntų terminalų „Post24“ paslaugų apimtys ūgtelėjo daugiau nei perpus (55 proc.), o trečiąjį ketvirtį savitarna siunčiamų daiktų kiekiai paaugo 40 proc., palyginus su praėjusiais metais.

Estijos logistikos ir pašto paslaugų bendrovės „Eesti Post” savitarnos siuntų tinklo atstovai prognozuoja, kad gruodžio mėnesį siunčiamų daiktų srautai išaugs dar bent dvigubai.
„Daugiausiai siuntų paprastai apdorojame nuo lapkričio vidurio iki gruodžio pabaigos, tačiau šiais metais privatiems vartotojams skirtų siuntų srautai auga geometrine progresija. Kai kuriuos savitarnos terminalus Vilniuje ir Kaune iškrauname po kelis kartus per dieną. Tai siejame ir su žmonių noru išbandyti alternatyvius siuntimo būdus“, – sakė savitarnos siuntų terminalų tinklo „Post24“ pardavimo grupės vadovė Julija Matulienė.
Daugiausiai siuntų per „Post24“ savitarnos terminalus išsiunčia didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai. Pasak J. Matulienės, nuo lapkričio pradžios į Kaune Krėvės gatvėje ir Vilniuje Žirmūnuose esančius savitarnos terminalus darbuotojai vyko kelis kartus dažniau nei įprastai dėl 100 proc. siuntų dėžių užpildymo. Todėl artimiausiu metu bendrovė planuoja didinti savitarnos terminalų skaičių. Artėjant šventėms „Post24” pasitelks papildomus darbuotojus, kurie budės šalia savitarnos terminalų ir užtikrins sklandų siuntų atsiėmimą ir išsiuntimą.
Dažniausiai gyventojai savitarna siunčia S dydžio siuntas, kurių svoris neviršija 30 kilogramų. Populiariausi šalia didžiųjų prekybos centrų įkurti „Post24“ savitarnos terminalai.
Per savitarnos terminalus siunčiami daiktai Lietuvoje pristatomi darbo dienomis per 24 valandas, o šeštadieniais į 6 Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir Uteną.
Šiais metais bendrovė vartotojams pasiūlė siuntų pristatymus į Baltijos šalis. Šių tarptautinių siuntų srautai paaugo 20 procentų. Siuntos iš savitarnos terminalo į terminalą Latvijoje pristatomos per vieną, o Estijoje – per 1-2 darbo dienas.
„Post24“ į Lietuvos siuntų rinką įžengė 2012 metais. Šiuo metu Baltijos šalyse įrengti 148 savitarnos siuntų terminalai: 84 Estijoje, 29 Latvijoje ir 35 Lietuvoje. Visą parą veikiančių „Post24“ savitarnos siuntų terminalų įrengta 12-oje Lietuvos miestų, tiek pat Latvijoje, o Estijoje – 25-iuose miestuose. Praėjusiais metais savitarnos tinklą „Post24“ valdanti bendrovė „Eesti Post” įsigijo Lietuvos logistikos ir skubių siuntų gabenimo įmonę „Unipakas“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. nukentejusi nukentejusi rašo:

    Jeigu norite greito prisatatymo, nesikreipkite į Post24, jie skelbiasi kad pristato prekes per 1 darbo dieną, tačiau mano siuntinį pristatė po 6 dienų, pasiteisindami kad dėl didelio krūvio nespėja susitvarkti su siuntiniais.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...