2013 Gegužės 01

Dalijimosi automobiliu paslauga jau startavo ir Klaipėdoje

veidas.lt


Naudotis visame pasaulyje populiaria, Lietuvoje sparčiai besiplečiančia dalijimosi automobiliu (car sharing) paslauga jau gali ir Klaipėdos gyventojai bei įmonės. Prieš metus Vilniuje startavusi paslauga „CityBee“ jau atkeliavo ir į Lietuvos uostamiestį – Šilutės pl. 83 praėjusią savaitę atidaryta pirmoji aikštelė.

„Įsitvirtinę Vilniuje ir įvertinę sparčiai augantį „CityBee“ paslaugos populiarumą, šiuos metus paskyrėme aktyviai plėtrai į kitus Lietuvos miestus – neseniai startavome Kaune, o dabar ir Klaipėdoje. Tikimės, jog uostamiestyje šią paslaugą išbandys ir pamėgs ne tik čia veikiančios įmonės ir miesto gyventojai, bet ir vasaros metu pajūryje besilankantys poilsiautojai“, – sako „CityBee“ veiklos vadovas Aurimas Drūtys.

Jo teigimu, dalijimosi automobiliu paslauga visoje Europoje miestiečiams pakeičia savų arba tarnybinių automobilių naudojimą, o jau besinaudojančioms įmonėms užtikrina mažesnes išlaidas transportui.

Klaipėdoje „CityBee“ startavo su 5 kompaktiškais miesto automobiliais, tarp kurių „CityBee“ klientų jau pamėgti stilingieji „Fiat 500“ modelio automobiliai.

Anot „CityBee“ veiklos vadovo, siūlomų automobilių kiekis šioje „CityBee“ aikštelėje bus didinamas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Per metus „CityBee“ dalijimosi automobiliu paslauga iš viso pasinaudojo virš 2200 vartotojų. Šiuo metu „CityBee“ iš viso siūlo 85 automobilius 11 strateginių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų vietų. „CityBee“ paslaugos vartotojai važinėjasi „Fiat 500“, „Fiat Punto“, „Fiat Bravo“, „Fiat Ducato“ ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

Dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee“ suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką.

„CityBee“ paslaugą Lietuvoje pristatanti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...