2010 Rugpjūčio 25

Time

D. Grybauskaitė pralenkė A. Merkel

veidas.lt

JAV žurnalas “Time” Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei tarp pasaulio lyderių moterų skyrė 4 vietą.

Pirmoje vietoje atsidūrė Australijos premjerė Julia Gillard (Džulija Gilard), antroje – Islandijos vyriausybės vadovė Johanna Sigurdardottir (Joana Sigurdardotir), trečioje – Argentinos prezidentė Cristina Kirchner (Kristina Kiršner).

Už D.Grybauskaitės rikiuojasi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, taip pat Liberijos, Suomijos ir Kosta Rikos prezidentės, Bangladešo bei Trinidado ir Tobago premjerės.

Pasaulio lyderių moterų dešimtukas skelbiamas žurnalo internetinės svetainės “geriausių ir blogiausių sąrašų” rubrikoje. Joje šalia valdžios moterų sąrašo yra “10 geriausių piktų išsiskyrimo dainų” ar “10 geriausių gyvūnų žudikų filmų” sąrašai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Sukilimas bus Sukilimas bus rašo:

  Aplankys Jėzuitų gimnazija – Šv.Romos imperijos Germanų nacijos (962-1806) banditų palikuonių lizdą. O kodėl Sarmatijos LDK palikuonių neatsiprašo ir neatlygina žąlą ?
  Lietuvos Respubliką 1917-1918 per A.Smetoną sukūrė Vokietija, kad sutrukdytų atkūrimą Lietuvos didžiosios kunigaikštystės pagal Vilniaus didžiojo seimo nutarimus ir Basanavičiaus darbo grupės veikimą. Todėl ir vėliavėlė trispalvė – nes respublika iš esmės yra neteiėta, tai ir vėliavėlė jai tik laikina, bet ne tikroji su Vytimi.
  O Klaipėdą Vokietija užleido Lietuvos Respublikai, kad išplauktų Britų ir Prancūzų laivai, kurie buvo apsupę Vokietiją.
  Jei Vokietijos vadovė giria Lietuvos vadovę – vadinasi Lietuvos vadovė veikia Vokietijai naudingai. Kažin ar naudingai lietuviams, nes tai nuo mūsų slepia. Matome tik jų vaidinimus ir apgaulių paviršių. Ne Lietuvos išdavikams ES pinigų aruodo nepatikėtų.
  Užsienio investuotojai pastatys “mums” elektrinę, aha… dar vieną supermonopoliją mus išnaudoti ir fabrikų mūsų žemėje pasistatytojams elektrą tiekti, kad kinus ir arabus čia įdarbintų mūsų žemėje dirbti darbo vietose. Na dar ir baltarusių su ukrainiečiais čia prikviestų. Kolonizaciją visapusišką mums tyliai ruošia.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...