2010 Gegužės 23

Citroen

Citroen DS High Rider

veidas.lt

Gana daug kupė bruožų ir žiupsnelis SUV stilistikos: tai kompaktinės klasės Citroen hibridinio automobilio studijinė versija, pavadinta DS High Rider vardu.

“Citroen” koncernas garsėja savo įdomiomis, o kartais ir labai keistomis idėjomis. Tačiau atviro kabrioleto, pasižyminčio bekelės monstro savybėmis, prancūzai vis dėlto nesiryžo sukurti. Ženevos parodai jie šiemet pasiūlė kažką panašaus į dailų kupė, apdovanotą keletu visureigio bruožų – aukštesniu  kėbulu ir galima 4×4 pavara. Anot ekspertų, šis 4,26 metrų koncepcinis modelis išduoda, kaip ateityje turėtų atrodyti serijinis kompaktinis DS4 modelis, kuris turėtų atspindėti prancūzų šeimų gyvenimo stilių.

Citroen DS High Rider spinduliuoja prabanga ir saugumu, o didžiuliai 19 colių ratlankiai pabrėžia, kad kartu šis modelis dvelkia ir agresyvumu. Beje, efektingai atrodantys aukso spalvos “Golden Gloss” dažai ateityje bus naudojami ir serijiniams modeliams. Jais nudažytos mašinos rinkoje pasirodys jau šių metų pabaigoje. Kalbant apie variklį, verta pastebėti, kad “Citroen” kompanija, jau šiandien galvojanti apie ateitį, siūlo hibridinę konstrukciją iš dyzelinio (163 AG) bei elektrinio (37 AG) variklių. Toks serijinis hibridas Citroen modelių gamą papildys 2011 metų pabaigoje – tai bus naujasis Citroen DS5 automobilis.

Prancūzų dizaineriai pasistengė, kad koncepcinis Citroen DS High Rider modelis atrodytų itin stilingai. Po prancūziškojo mažos klasės atstovo DS3 premjeros rinkai siūlomas kompaktinės klasės išskirtinio stiliaus automobilis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...