2010 Spalio 26

Ekonomika

“Citadele” banku domisi Šiaulių bankas

veidas.lt

“Lietuvos rytas” rašo, kad “Citadele” domisi du Baltijos šalyse aktyviai veikiantys Skandinavijos bankai – “Nordea” ir “DnB Nord”.

“Nieko negaliu pakomentuoti. Tiek valdybos, tiek tarybos pirmininkai šiuo metu atostogauja. O čia strateginiai reikalai ir, be šių vadovų, niekas apie juos negali pasakoti. Aš apie tokius planus nesu girdėjusi”, – tvirtino Šiaulių banko marketingo ir ryšių su visuomene direktorė Daiva Grikšienė.

Latvijos vyriausybė kol kas nėra apsisprendusi, ar “Citadele” bus parduodama vienu kartu, ar bus ieškoma pirkėjų jos padaliniams kiekvienoje valstybėje. Kaip pranešė Latvijos dienraštis “Telegraf”, pastaruoju atveju į Lietuvoje veikiantį “Citadele” banką gali pretenduoti du pirkėjai: Šveicarijos “Credit Suisse” ir Šiaulių bankas.

“Citadele” vardas atsirado šių metų vasarą. Naujai įkurtas bankas perėmė pelningą “Parex banka” veiklą tiek Latvijoje, tiek kitose valstybėse. Tarp jų – ir Lietuvoje.

Šiuo metu Latvijos vyriausybė, valdanti kontrolinius šių bankų paketus, yra pasamdžiusi Japonijos konsultacijų bendrovę “Nomura”, kuri rengia pasiūlymus parduoti abu bankus.

Latvijos žiniasklaida skelbia, kad šalies vyriausybė linkusi pirmiausia parduoti “Citadele” padalinius Rusijoje ir Nepriklausomų valstybių sandraugos šalyse, o likusiems pirkėjų ieškoti vėliau.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...