2011 Rugsėjo 03

Čempionato metu užsieniečių tykos nesąžiningi taksistai

veidas.lt

Į Europos krepšinio čempionatą suplūsiančių užsieniečių nekantriai laukia Lietuvos taksistai.

Nors taksi bendrovių vadovai tvirtina, kad kainos per čempionatą nekils, taksi vairuotojai leidžia suprasti, kad užsieniečiai piniginę turės pakratyti gerokai labiau nei vietos gyventojai. Vienas taksi vairuotojas “Veido” žurnalistei pasakojo, kad Europos čempionato laukia tarsi Kalėdų, o pasiteiravus, ar tuo metu kils kainos, nė neketino slėpti savo užmačių: “Jums tai ne, bet užsieniečiams labai kils.”
Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento l.e. vedėjo pavaduotojo pareigas Algirdas Šešelgis tvirtino, kad jau pradėtas taksistų tikrinimas, kuris dar labiau sustiprės čempionato metu. “Mūsų vyrai su policijos pareigūnais važinėja ir labai griežtai tikrina taksi automobilius – ar nedirba nelegalūs taksistai, ar turi visus reikiamus dokumentus, jei yra keleivis, ar įjungtas taksometras. Tikrinimai ypač bus sustiprinti čempionato metu”, – pabrėžė A.Šešelgis.
Kita vertus, A.Šešelgis pripažino, kad tokie patikrinimai negali užkirsti kelio nesąžiningiems vairuotojams, kurie svečius iš užsienio iki nurodytos vietos vežioja ratais ir nulupa trigubai didesnę sumą nei turėtų. “Mūsų šita situacija tikrai netenkina. Taksi klausimą Vilniaus mieste reikėtų spręsti iš esmės ir įvesti prievolę turėti fiskalinius aparatus. Vyriausybė turėtų pasiryžti priimti sprendimus, kurie seniai paruošti”, – mano savivaldybės atstovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...