2010 Gruodžio 20

Nekilnojamas turtas

Būsto kainos truputį augo

veidas.lt

Būsto rinkos kainos visoje Lietuvoje šiemet ketvirtąjį ketvirtį, palyginti su trečiuoju, augo 1,2 procento.

Be Vilniaus, šalyje per ketvirtį būstas brango 2,4 proc., o vien Vilniuje – 5,7 proc., pranešė Registrų centras, remdamasis preliminariais duomenimis.

“Toks skirtumas tarp Lietuvos vidurkio ir Vilniaus bei likusios šalies dalies susidaro, nes Vilniuje parduota sąlyginai mažai ploto už didelę pinigų sumą, o likusioje dalyje – daug ploto už mažą sumą. Pavyzdžiui, negalutiniais duomenimis, Vilniuje už 152 mln. litų nupirkta 42 tūkst. kvadratinių metrų, o likusioje dalyje – už 181 mln. litų – 139 tūkst. kvadratų”- BNS sakė Registrų centro atstovas spaudai Aidas Petrošius.

Tuo tarpu per metus – ketvirtąjį šių metų ketvirtį, palyginti su pernai tuo pat laiku, – būstas visoje šalyje pigo 7,4 proc., be Vilniaus – 7 proc., o vien Vilniuje brango 3 procentais.

Per šiuos metus būsto rinkos kainos Lietuvoje šiemet, palyginti su 2009 metais, smuko 13 proc. Vien Vilniuje šiemet, palyginti su 2009 metais, jos smuko vidutiniškai 10 proc., o likusioje šalies dalyje – apie 15 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...