2011 Gegužės 01

Karališkosios vestuvės

Britų dizainerė Burton jaučiasi pagerbta galimybės sukurti karališkosios nuotakos suknelę

veidas.lt

REUTERS

Didžiosios Britanijos princo Williamo (Viljamo) žmonos Kate Middlton (Keit Midlton) vestuvinės suknelės dizainerė Sarah Burton (Sara Berton) pasipasakojo, kaip jai sekėsi kurti drabužį didžiajai dienai ir kodėl ji anksčiau neprisipažino tapsianti šios suknelės autore.

Alexandero McQueeno (Aleksandro Makvino) mados namų kūrybos direktorė stulbinamą nėriniuotą šilkinę suknią sukūrė už uždarų durų Bakingamo rūmuose, ir šio drabužio detalės išliko didžiausia paslaptis, kol būsimoji Kembridžo kunigaikštienė įžengė į Vestminsterio abatiją.

Penktadienį paskelbtame S.Burton pranešime sakoma: “Galimybė dirbti su Catherine Middleton (Ketrin Midlton) kuriant jos vestuvinę suknelę buvo neprilygstama patirtis, aš mėgavausi kiekviena jos akimirka. Man teko neįtikėtina garbė būti pakviestai, todėl nepaprastai didžiuojuosi tuo, ką sukūrėme mes ir Alexandero McQueeno komanda. Esu pamaloninta, kad ši suknelė išreiškia geriausią britų meistriškumą.”

“Alexandero McQueeno dizaine svarbiausia – suderinti kontrastus, kuriant stulbinamus ir žavius drabužius. Tikiuosi, kad tradicines medžiagas bei nėrinius suderinę su modernia struktūra ir dizainu, sukūrėme gražią Catherine vestuvių dienos suknelę, – pridūrė dizainerė. – Catherine šiandien atrodė išties stulbinamai, o Alexandero McQueeno komanda labai didžiuojasi tuo, ką mes sukūrėme.”

36 metų S.Burton, kuri pradėjo vadovauti šiems Britanijos mados namams, kai pernai nusižudė prekės ženklo įkūrėjas A.McQueenas, pripažino, jog buvo priversta meluoti apie savo vaidmenį kuriant K.Middleton suknelę, kai apie šį faktą suuodė žiniasklaida.

“Paskutiniai keli mėnesiai buvo labai jaudinama ir neįtikėtina patirtis mano komandai. Mes glaudžiai bendradarbiavome su Catherine, kurdami šią suknelę griežčiausios paslapties sąlygomis. Suprantama, kad Catherine uoliai siekė išlaikyti paslaptyje detales apie savo suknelę – tai kiekvienos nuotakos privilegija. Mes įsipareigojome išlaikyti savo vaidmenį konfidencialų iki pat vestuvių”, – aiškino ji.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. neringa neringa rašo:

    labai grazi suknele ir vaikuciai


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...