2011 Balandžio 30

Karališkosios vestuvės

Britanijos karališkieji jaunavedžiai medaus mėnesio atostogas pradės ne iš karto

veidas.lt

REUTERS

Didžiosios Britanijos karališkieji jaunavedžiai šį savaitgalį povestuvinių atostogų dar nepradės, nes princas Williamas (Viljamas) kitą savaitę tęs tarnybą kariuomenėje, šeštadienį pranešė jų biuras.

Williamas ir jo žmona Catherine (Ketrin) šį savaitgalį praleis Britanijoje privačioje aplinkoje, o kada nors artimiausioje ateityje išvyks į medaus mėnesio kelionę užsienyje, sakoma Šv.Jokūbo rūmų paskelbtame pranešime.

Naujuoju Kembridžo kunigaikščiu tapęs princas, kuris dažnai mėgaujasi galimybėmis pergudrauti žiniasklaidą, grįš į tarnybą Karališkųjų oro pajėgų (RAF) bazėje, įsikūrusioje Anglesio saloje šiaurės vakarų Velse, kur jis dirba paieškų ir gelbėjimo sraigtasparnių pilotu.

Anksčiau buvo prognozuojama, kad sutuoktiniai iškart po vestuvių pradės dviejų savaičių atostogas, taip pat spėliota, kad jie gali išvykti ilsėtis į užsienį.

“Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė nusprendė iš karto nevykti į medaus mėnesio” kelionę, sakoma rūmų pranešime.

“Privačiai praleidęs savaitgalį Jungtinėje Karalystėje, kunigaikštis kitą savaitę grįš į paieškų ir gelbėjimo piloto tarnybą, – pridūrė princo Williamo atstovai. – Vieta, kurioje jie abu privačiai praleis savaitgalį, prieš kunigaikščiui grįžtant į darbą, taip pat jų būsimojo medaus mėnesio (kelionė), kuri vyks užsienyje, nebus iš anksto atskleista.”

“Sutuoktiniai prašė gerbti jų privatumą ateinantį savaitgalį ir per jų medaus mėnesį”, – pabrėžė Šv.Jokūbo rūmai.

Anksčiau šeštadienį sutuoktiniai išskrido iš Bakingamo rūmų komerciniu sraigtasparniu. Jiedu praleido naktį oficialioje karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) rezidencijoje Londone po vestuvių pokylio, kuris tęsėsi iki 3 val. ryto.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...