2010 Rugsėjo 15

Renginiai

Bilietais pradėjome rūpintis anksčiau

veidas.lt

Bilietų platintojai tvirtina, kad Lietuvos melomanai įprato planuoti savo išlaidas ir pramogomis pasirūpinti iš anksto. “Užsienio atlikėjų koncertų bilietų prekyba prasideda gerokai anksčiau. Šiemet jau vasarą sėkmingai pardavinėjome bilietus į renginius, kurie vyks lapkričio ar gruodžio mėnesiais”, – “Veidui” tvirtino “Bilietai.lt” verslo klientų aptarnavimo vadovė Renata Maciunskaitė.

“SEVEN Entertainment”, valdančios “Tiketa.lt”, generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis primena, kad bilietai į grupės “Metallica” koncertą buvo išpirkti rekordiniu Lietuvos pramogų istorijoje greičiu: 10 tūkst. bilietų – per 35 dienas. “Tuomet įkalbėjome grupę surengti papildomą koncertą, į kurį per keturis mėnesius taip pat buvo parduoti visi bilietai”, – pasakoja V.Šiugždinis.

Didelio publikos dėmesio sulaukė ir šią savaitę Vilniuje koncertuosiantis Stingas, o tarp Lietuvos atlikėjų nepralenkiami buvo Andrius Mamontovas, SEL ir Alina Orlova.

Iš teatro spektaklių “Tiketa.lt” išskiria Rolando Kazlo Kauno dramos teatre režisuotą “Palatą” bei Eimunto Nekrošiaus spektaklius “Hamletas”, “Idiotas” ir “Faustas”. Tuo tarpu “Bilietai.lt” sistemoje geidžiamiausi buvo “Domino”, A.Cholinos šokio teatro ri Vilniaus mažojo teatro vaidinimai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...