2011 Kovo 23

Verslas

“Bilietai LT” plėsis Latvijoje ir Lenkijoje

veidas.lt

Didžiausia Lietuvoje bilietų platinimo bendrovė “Bilietai LT”, pernai įžengusi į Baltarusijos rinką, žvalgosi į kitas kaimynines šalis ir svarsto galimybę įsigyti ta pačia veikla užsiimančių įmonių Latvijoje ir Lenkijoje.

“Bilietų LT” vadovo Vitalijaus Kuodžio teigimu, plėstis į Latviją ir Lenkiją planuojama 2012 metais, tačiau kalbėti apie galimas investicijų sumas kol kas dar anksti, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Šių dviejų šalių rinkos jau pažengusios ir išsivysčiusios. Jose susiformavusios bilietų platinimo tradicijos. Latvija mums artima ir geriau pažįstama. Lenkija patraukli kaip labai didelė ir įdomi rinka. Pagal gyventojų skaičių ji 10 kartų didesnė nei Lietuva, ten veikia 5 platinimo įmonės”, – sakė V.Kuodis.

“Bilietai LT” šiuo metu valdo antrines įmones Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Pernai, palyginti su 2009-aisiais, “Bilietų LT” apyvarta padidėjo 12 proc. iki 28 mln. litų, šiemet pardavimus planuojama padidinti maždaug dešimtadaliu iki 31 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...