2011 Sausio 17

Italija

Berlusconi niekada nemokėjęs už seksą

veidas.lt

Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi (Silvijus Berluskonis) pirmadienį pareiškė, kad niekada gyvenime nemokėjo už seksą, “nė karto per savo gyvenimą”.

Šis pareiškimas nuskambėjo tuo metu, kai Milano prokuratūra pradėjo tyrimą dėl korupcijos ir ryšių su nepilnamete prostitute.

“Absurdiška net pagalvoti, kad aš mokėjau moterims. To niekada nedariau, nė karto gyvenime. Manau, kad tai žemina mano orumą”, – cituoja amerikiečių televizija CNN į skandalus įsivėlusį, tačiau populiarų Italijos politiką.

Jau buvo rašyta, kad, remiantis kaltinamojo teksto išvadomis, S.Berlusconi kviesdavosi nepilnametes prostitutes į vakarėlius savo viloje Arkonėje, taip pat piktnaudžiavo savo tarnybine padėtimi, kai pernai gegužę nurodė Milano policijai paleisti nepilnametę marokietę prostitutę Karima El Mahroug (Karima El Mahrug), pravarde Ruby (Rubi).

K.El Mahroug neigia kaltinimus, kad ji turėjo neteisėtų lytinių santykių su Italijos vyriausybės vadovu.

Kalbėdamas per Italijos televiziją S.Berlusconi pareiškė: “Ši nepilnametė neigia gavusi iš manęs kokį nors atlygį ar turėjusi kokių nors seksualinių ryšių su manimi, ji taip pat patvirtino, kad apsimetė esanti 24-erių, ir tai gali patvirtinti daugelis liudininkų”.

Pasak S.Berlusconi, kaltinimai santykiais su nepilnametėmis prostitutėmis – tai “purvas”, kuriuo jį drabsto politiniai oponentai, siekiantys greičiau su juo susidoroti.

“Šį kartą jie peržengė visas ribas. Šis purvas kris ant tų, kurie teisingumą panaudojo kaip politinį ginklą”, – pažymėjo S.Berlusconi pirmadienį.

Tuo tarpu K.El Mahroug praėjusį šeštadienį interviu Italijos žurnalistams papasakojo, kad ji, dirbdama šokėja naktiniame klube, gavo iš S.Berlusconi 7 tūkst. eurų tą pačią dieną 2010 metų vasario 14 dieną kaip jie susipažino, nes vienas draugas S.Berlusconi pasakė, kad jai reikia padėti.

Ji taip pat papasakojo, kad kelis kartus buvo pakviesta papietauti su S.Berlusconi, tačiau pareiškė, kad jie nebuvo artimi. Ji sakė, kad Italijos premjeras, kaip ir daugelis kitų, manė, jog jai 24-eri, nes, kaip K.El Mahroug sakė, ji nenorėjo, kad aplinkiniai sužinotų, jog ji nepilnametė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...