2011 Vasario 02

Verslas

Bendradarbiaus “Lesto” ir Lietuvos seniūnai

veidas.lt

Lietuvos skirstomųjų tinklų bendrovė “Lesto” ir šalies savivaldybių seniūnų asociacija (LSSA) pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo, įgyvendinant visuomenei aktualių problemų sprendimus elektros energetikos srityje projektus 2011 metais.

“Mūsų patirtis rodo, kad tik aktyviai ir atvirai bendraujant su visuomenei atstovaujančiomis organizacijomis galime pasiekti rezultatų, kurie atitinka elektros vartotojų poreikius ir bendrovės interesus. Į šį dialogą įsitraukiame vis aktyviau”, – pranešime sakė “Lesto” generalinis direktorius Arvydas Tarasevičius.

“Lesto” vadovo teigimu, Lietuvos seniūnai yra ypač svarbūs užtikrinant aktualios informacijos sklaidą ir grįžtamąjį ryšį iš gyventojų.

LSSA prezidentas Algis Strelčiūnas neabejoja, kad elektros tiekimo kokybė ir patikimumas nėra vien tik skirstomojo tinklo operatoriaus atsakomybės reikalas.

“Esame sąmoningos ir pilietiškos visuomenės atstovai, todėl pritariame siekiui bendromis pastangomis rūpintis elektros tinklo saugumu ir nuostolių mažinimu”, – sakė A.Strelčiūnas.

Bendradarbiavimas su Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija prasidėjo 2010 metų viduryje, kai tuometinė bendrovė Rytų skirstomieji tinklai pradėjo ilgalaikį socialinės iniciatyvos projektą “Operacija 2020″.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...