2010 Rugpjūčio 10

Audros padariniai:

Be elektros – apie 11 tūkst. Lietuvos gyventojų

veidas.lt

Vilnius, rugpjūčio 10 d. (BNS). Lietuvoje antradienio rytą elektros neturėjo apie 11 tūkst.žmonių – daugiau kaip 6 tūkst. Rytų skirstomųjų tinklų (RST) ir apie 5 tūkst. VST bendrovės klientų.

RST aptarnaujamoje teritorijoje antradienį darbai startuoja Varėnos miškuose, kur nugriautos linijos be elektros paliko apie 5 tūkst. žmonių. Tuo tarpu daugiausiai VST klientų be elektros nuo savaitgalio gyvena Kauno mieste ir rajone.

“Sudėtingiausia situacija liko Varėnos, Alytaus ir Trakų rajonuose. Tačiau linijos Varėnos miškuose jau pasiektos ir antradienį jos bus atstatomos”, – BNS sakė RST dispečerinės centro vadovas Ervinas Pareigis.

Šiuo metu Varėnos rajone be elektros yra apie 5 tūkst., Alytaus – 400, Trakų rajone – 800 vartotojų.

RST elektros tiekimą atkūrė beveik visiems klientams, gyvenantiems Ignalinos, Švenčionių ir Zarasų rajonuose.

“Padėtis pagaliau stabilizavosi – nebegauname pranešimų apie naujus gedimus”, – BNS sakė E.Pareigis.

Jo teigimu, Ignalinoje, Švenčionyse bei Zarasuose likę apie 50-60 klientų, kurie dar negauna elektros, tačiau jos tiekimas jiems bus atkurtas artimiausiu metu.

VST atstovė Giedrė Vinickienė BNS patvirtino, kad antradienį ryte iš viso apie 5 tūkst. VST klientų dar buvo sutrikęs elektros tiekimas.

“Daugiausiai vartotojų elektros tiekimas neatkurtas Kauno mieste ir rajone, keli tūkstančiai tokių klientų yra Prienuose ir keli šimtai Kaišiadoryse. Jonavoje elektros tiekimą antradienį ketiname atkurti šimtu procentų”, – teigė ji.

Škvalas Lietuvą nusiaubė naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...