2011 Birželio 23

Bankai gyventojus gundo naujovėmis

veidas.lt

"Veido" archyvas

Ekonomikai pamažu atsigaunant vėl aktyvesni darosi komerciniai bankai: pastaruoju metu jie pasiūlė nemažai naujų paslaugų ir akcijų, tiesa, daugiausia – mokamų.

Jei neseniai lankėtės SEB banke, vadybininkai jūsų greičiausiai pasiteiravo, kiek pavedimų internetu į įvairias įmonių ir asmenų sąskaitas per mėnesį vidutiniškai darote ir pasiūlė galimybę tai daryti pigiau – tiksliau, neribotą pervedimų skaičių į SEB banką už fiksuotą 5–15 Lt mėnesio mokestį. Šis bankas pirmasis rinkoje pristatė naujovę – pasiūlė privatiems klientams keturis skirtingo apmokėjimo finansinių paslaugų planus.

Tuo tarpu Šiaulių bankas vilioja gyventojus imti vartojimo kreditą arba įsigyti kreditinę mokėjimo kortelę ir “atnaujinti namus arba įsigyti tai, ko šiuo metu labiausiai reikia”. Anot Šiaulių banko, skolintis dabar tinkamas metas, nes kreditų palūkanos yra sumažintos, be to, kiekvienam pasirašiusiajam kredito sutartį bankas teigia paruošęs dovanų, o dvidešimčiai laimingųjų po metų žada netgi grąžinti visas už kreditą sumokėtas palūkanas.

Neatsilieka ir kiti bankai: naujovę pasiūlė ir “DnB NORD”, paraginęs tėvus pasinaudoti kartu su “Ergo” draudimo bendrove parengta specialia studijų draudimo programa ir pradėti kaupti savo atžalų būsimoms studijoms reikalingas lėšas. Minimali studijų draudimui kas mėnesį skiriama suma – 20 eurų, o kai vaikui sukaks 18 metų, sukaupta suma bus galima pasinaudoti studijoms apmokėti arba pragyvenimo išlaidoms padengti, mokant sutaupytas lėšas kaip kasmėnesinę stipendiją.

Bankas “Snoras” savo ruožtu neseniai pasiūlė naują telefoninės bankininkystės paslaugą, “Danske” bankas pristatė pirmą šalyje skaičiuoklę verslo įmonėms, kuri padės verslininkams įvertinti įmonės apyvartinio kapitalo optimizavimo galimybes ir palyginti savo finansinę situaciją su kitais verslais, “Swedbank” kiek anksčiau pristatė pirmąjį interneto banko įrankį “Mano biudžetas”, skirtą asmeniniam biudžetui tvarkyti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...