2011 Birželio 01

Baltarusija prašo TVF paskolos

veidas.lt

Scanpix

Fiskalinės krizės ištikta Baltarusija prašo Tarptautinio valiutos fondo (TVF) skirti paskolą.

Sumos, kurios prašo Baltarusija, neatskleidė nei Baltarusija, nei TVF atstovė spaudai Julija Lyskova.

Pasak J. Lyskovos, fondo vyriausiasis atstovas Minske susitinka su vyriausybės pareigūnais ir išsamesnę informaciją TVF paskelbs vėliau.

Fiskalinė krizė Baltarusiją ištiko dėl Rusijos taikomos energijos kainos šuolio ir dėl dosnių valstybės išlaidų prieš pernykščius prezidento rinkimus.

Prezidento Aleksandro Lukašenkos vadovaujama vyriausybė praėjusį mėnesį buvo priversta daugiau kaip trečdaliu devalvuoti nacionalinę valiutą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jane jane rašo:

    Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia paskolos ar konsolidavimo paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintloans@hotmail.com)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...