2012 Sausio 23

Balsavimas dėl sostinės seniūnijų

veidas.lt

Vilniaus savivaldybė vykdo gyventojų apklausą dėl seniūnijų veiklos ir aptarnavimo lygio. Tarpiniai rezultatai parodė, kad apklausoje aktyviausiai dalyvavo ne gyventojai, o institucijos, tendencingai bandžiusios iškreipti rezultatus.

Pavyzdžiui, 753 kartus buvo balsuota iš Generalinės Prokuratūros kompiuterių, Vidaus reikalų pavaldžios įstaigos „Infrastruktūra“ darbuotojai balsavo 144 kartus, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos – 88 kartus. Daugiausiai – 1865 kartus – buvo balsuojama iš Vilniaus savivaldybės kompiuterių. Beveik visi apklausos dalyviai teigė, kad seniūnijų veikla juos „visiškai tenkina“.

Siekdama užtikrinti skaidrų ir reprezentatyvų balsavimą ir gauti objektyvią miesto gyventojų nuomonę, Vilniaus savivaldybė įvedė apribojimus: nuo šiol www.vilnius.lt balsuoti leidžiama tik prisijungusiems vartotojams.

Iki šiol dalyvavimui apklausoje nebuvo reikalaujama registracijos, be to, iš to paties kompiuterio buvo leidžiama balsuoti daugiau nei vieną kartą.

Nuoroda į apklausą: http://www.vilnius.lt/index.php?862818064

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. VIKAS VIKAS rašo:

    AIŠKU , KODĖL NEĮMANOMA SAVO NUOMONĖS PAREIKŠTI “PAPRASTAM” ŽMOGUI PAPRASTU SENIŪNIJOS KLAUSIMU – OGI BŪTINAI TURI “PRISIREGISTRUOTI” PRIE SAVIVLDYBĖS E.SISTEMOS! KAS GI NORĖS GAIŠTI SAVO LAIKĄ TOKIEMS “DEMOKRATIJOS” ŽAIDIMAMS ?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...