- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Balsavimas dėl sostinės seniūnijų

Autorius: veidas.lt | 2012 01 23 @ 17:00 | Politika | 1 Comment

Vilniaus savivaldybė vykdo gyventojų apklausą dėl seniūnijų veiklos ir aptarnavimo lygio. Tarpiniai rezultatai parodė, kad apklausoje aktyviausiai dalyvavo ne gyventojai, o institucijos, tendencingai bandžiusios iškreipti rezultatus.

Pavyzdžiui, 753 kartus buvo balsuota iš Generalinės Prokuratūros kompiuterių, Vidaus reikalų pavaldžios įstaigos „Infrastruktūra“ darbuotojai balsavo 144 kartus, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos – 88 kartus. Daugiausiai – 1865 kartus – buvo balsuojama iš Vilniaus savivaldybės kompiuterių. Beveik visi apklausos dalyviai teigė, kad seniūnijų veikla juos „visiškai tenkina“.

Siekdama užtikrinti skaidrų ir reprezentatyvų balsavimą ir gauti objektyvią miesto gyventojų nuomonę, Vilniaus savivaldybė įvedė apribojimus: nuo šiol www.vilnius.lt balsuoti leidžiama tik prisijungusiems vartotojams.

Iki šiol dalyvavimui apklausoje nebuvo reikalaujama registracijos, be to, iš to paties kompiuterio buvo leidžiama balsuoti daugiau nei vieną kartą.

Nuoroda į apklausą: http://www.vilnius.lt/index.php?862818064

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/balsavime-del-sostines-seniuniju-institucijos

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.