2011 Gegužės 27

Avarijos Vilkaviškio rajone kaltininkas – vicemeras

veidas.lt

BFL

Marijampolės rajono apylinkės prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl eismo įvykio, per kurį pernai gruodžio 1 dieną Vilkaviškio rajone žuvo šios savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Meškauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Kasparaitis, o buvęs meras Algirdas Bagušinskas buvo sunkiai sužalotas.

Ikiteisminį tyrimą kuravęs prokuroras Saulius Striaukša penktadienį paskelbė, kad įvertinus visų atliktų kompleksinių ekspertizių išvadas nustatyta, jog avarijos kaltininkas – savivaldybei priklausantį automobilį darbo metu neblaivus vairavęs tuometis Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas J. Meškauskas, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

Iki šiol teisėsaugininkai skelbė, kad per tragišką avariją prie vairo sėdėjo taip pat neblaivus tuometis Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Kasparaitis.

Pasak prokuroro S. Striaukšos, ikiteisminis tyrimas nutrauktas žuvus avarijos kaltininkui.

A. Bagušinskas su vicemeru J. Meškausku ir savivaldybės administracijos direktoriumi S.Kasparaičiu pernai gruodžio 1-ąją pateko į avariją. Savivaldybės tarnybinis automobilis maždaug 6 kilometrai nuo Vilkaviškio išvažiavo į priešingą eismo juostą, nuslydo nuo kelio ir trenkėsi į medį.

Per avariją vicemeras J. Meškauskas ir administracijos direktorius S. Kasparaitis žuvo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...