2011 Rugpjūčio 04

Atsargiai – sukčiai vandens filtrų pardavėjai

veidas.lt

"Veido" archyvas

Jau kelerius metus Lietuvoje netrukdomi veikia vandens filtrus už kosmines kainas siūlantys prekeiviai, pagalbon pasitelkiantys cheminius triukus ir įtikinantys naivuolius, esą jie kasdien nuodijasi gerdami užterštą vandenį.

Cituojant klasiką, čia nėra jokios apgavystės – tik rankų miklumas. Taigi ir bausti labai brangius vandens filtrus sugebančią įpiršti bendrovę “Krištoliniai vandenys” nėra už ką: jų įranga iš tiesų kokybiška, tik tiek, kad kelis kartus brangesnė nei kiti rinkoje siūlomi analogai, be to dar – dažnai ir iš viso nereikalinga. Bet jei yra naivuolių, skubančių plačiai atverti pinigines stebukladariams, virtuvėje pademonstravusiems kelis įspūdingus triukus su vandeniu – tokius, kaip liudija liaudies išmintis, muša ir bažnyčioje. Juk nesunku, prieš mokant 2–4 tūkst. Lt už vandens filtravimo įrangą, kurios dar vakar nė neketinai ieškoti, pasidomėti, ką apie amerikietiškus “Aquafilter” aparatus siūlančią bendrovę kalba kiti jų klientai. Apgautais pasijutusių žmonių komentarų – pilnas internetas, tyrimą jau yra atlikusi ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, nustačiusi, kad UAB “Krištoliniai vandenys” veiksmai pažeidžia vartotojų teises.
Tačiau brangiųjų filtrų pardavėjai puikiai išmano rinką, kurioje apsukriai sukasi jau daugiau negu 10 metų ir pagrindinės jų aukos yra senyvi žmonės, dažnai net nesinaudojantys internetu ir nesugebantys greitai įvertinti pasiūlymo kokybės ir palyginti kainų su konkurentų produkcija.

Ieško naivių klientų

Vilniuje gyvenantis Oldas Tamašauskas pasakoja tipišką istoriją apie agresyvų ir įkyrų “Aquafilter” pardavėjų elgesį. Vienos iš juos siūlančių bendrovių – Lietuvoje jos veikia 6 skirtingais pavadinimais (“Krištoliniai vandenys”, “Vandens filtravimo sistemos”, “Aqua group”, “Filtravimo sistemos”, “Aqua Vilnius” ir “Ekologiški vandenys”) – atstovai nekviesti pasibeldė į pašnekovo tėvų nuosavo namo Ariogaloje duris ir pasisiūlė nemokamai patikrinti vandens kokybę. Matyt, išvydę vyresnio amžiaus žmones ir dar pamatę jų kieme iškastą šulinį, pardavėjai tikėjosi lengvos aukos – mat jaunesni miestiečiai, naudojantys vandentiekių vandenį, dažniausiai būna racionalesni ir ne taip lengvai pasiduoda įtikinėjimams, esą jų vandens kokybė yra prasta.

Tačiau nekviestų svečių sulaukusi Ariogalos gyventojų šeima vartoja centralinio vandentiekio vandenį, todėl vilionėms lengvai nepasidavė: žmonės išklausė vandens filtrų pardavėjų pasakojimą, kokį nešvarų ir net sveikatai pavojingą vandenį geria dauguma lietuvių ir stebėjo tradicinį eksperimentą virtuvėje, kai panaudojus į termometrą panašų įrenginį jų geriamas vanduo staiga papilkėjo, sukilo purvinos putos, nusėdo drumzlės. Bet sprendimo iš karto pirkti siūlomus vandens filtrus jie nepriėmė – nors pardavėjai siūlė sistemą tučtuojau įsigyti už 2,5 tūkst. Lt, kai normali jos kaina esą siekia 3,5 tūkst. Lt. Tėvai nutarė prieš tai pasitarti su savo jau suaugusiais vaikais, kurie ir atkalbėjo juos nuo pirkinio. “Pirmiausia paskambinau į vandenį tėvų namui tiekiančius “Raseinių vandenis”, jų atstovai ir papasakojo apie aktyviai veikiančius filtrų pardavėjus. Tada jau skambinau filtrus siūliusiam vadybininkui, kokius ten bandymus jis atliko – pats neblogai išmanau cheminius procesus, iš karto supratau, kad jis šneka netiesą, galiausiai ir pats pardavėjas prisipažino kalbantis tai, ką kalbėti jam liepia firmos direktorius”, – papasakojo O.Tamašauskas.

Tačiau ne visi su “Aquafilter” atstovais susidūrę klientai yra tokie racionalūs ir apdairūs – jais prekiaujančios bendrovės skelbia iš viso jau pradavusios 28 tūkst. įrenginių.

Naudoja triukus

Ką padaro filtrų pardavėjai, kad vanduo nuo jų eksperimento pajuoduoja? Bendrovės “Krištoliniai vandenys” telefonu Vilniuje atsiliepęs administracijos atstovas Andrius maloniai paaiškina, kad šiam testavimui naudojami anodai ir katodai. “Jų pagalba aiškiai pamatysite skirtumą tarp to vandens, kurį geriate dabar ir to, kokį turėtumėte įsigiję mūsų filtrus”, – dėstė jis “Veido” žurnalistei, prisistačiusiai Vilniaus senamiesčio gyventoja, abejojančia namuose naudojamo vandens kokybe.

Tačiau cheminių technologijų specialistas Telesforas Laucevičius paaiškina, kad anodų ir katodų pagalba yra atliekamas paprasčiausias elektrolizės bandymas. Kodėl vanduo pakeičia spalvą? Nes taip anodas reaguoja į vandenyje esančias druskas ir mineralus. “Bet šie elementai yra reikalingi žmogaus organizmui”, – pabrėžia ekspertas. O štai išvalius vandenį stipriais filtrais ir pašalinus iš jo ištirpusias druskas vanduo tampa beveik distiliuotas ir nelaidus elektros srovei – tokiame elektrolizės procesas nebevyksta ir vanduo nekeičia savo spalvos.

“Gaila, kad žmonės taip greitai pamiršta mokyklinį chemijos kursą – suprantančiųjų, kas iš tiesų daroma, taip greitai neapgautum ir pinigų neišviliotum”, – teigia ir Chemijos instituto direktoriaus pavaduotojas Romas Ragauskas.

Visuomenės sveikatos ugdymo centro gydytoja Violeta Kiguolienė informuoja, kad gerti vandenį, iš kurio pašalintos mineralinės medžiagos, yra nesveika – organizmas prastai paima tokį elektrolitų neturintį vandenį ir jį greit pašalina, kartu išplaudamas iš organizmo mineralines medžiagas.

Be jokios abejonės, tikrai ne visi Lietuvos žmonės savo namuose naudoja pakankamai švarų ir gerti tinkamą vandenį. Daugelį erzina ir pernelyg kietas vanduo, greitai užkemšantis buities prietaisus, kalkių nuosėdomis padengiantis vonios ar virtuvės kriaukles, taip pat maišytuvus, puodus ir arbatinukus. Tačiau prieš imantis statyti vandens filtrus, ekspertai siūlo visų pirma užsisakyti nepriklausomus laboratorinius savo vartojamo vandens tyrimus ir sužinoti, ką iš tiesų reikia – ir ar tikrai reikia – išvalyti iš savo vandens. Ir jau nusprendus, kad filtrai tikrai reikalingi, verta palyginti konkurentų pasiūlymus. Štai “Veido” pusdienį trukęs rinkos tyrimas parodė, kad osmosinių vandens filtrų – o būtent tokia ir yra “Aquafilter” produkcija – kainos svyruoja nuo 500 Lt iki “Krištolinių vandenų” prašomų 4 tūkst. Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (84)

 1. Kleintas Kleintas rašo:

  Krc lopai tie vilniaus vandenys, tegul prideda savo ishplestine chemine analize is puslapio kur viena metalai sudetyje yra, o raso kad filtrai kalci ir magni pasalina :D DDDDDDDD durniu gauja :D filtrai pasalina 85-95% ir geru ir blogu dalyku, bet papildomos kasetes ji prisotina naudingais elementais. Paziurekit http://www.vv.lt kokybes zemelapi ir pasakykit kuriuos gi gerus elementus ten pasilina ? o dar kai per supuvusius vamzdzius atena ? turbut vamzdziai mineralinem druskom nuseti :D DDD

 2. :) :) rašo:

  Joooo pasalina mineralus :D labai jau ten daug ju

 3. Sergej Sergej rašo:

  Matosi kokie specialistai dirba Lietuvoj :D jei lygina osmosini vandeni su distiliuotu :D Del kainos tai sutinku, gal ir didoka, bet uztat ir gauni kokybe, aptarnavima ir t.t. O tokie asilai kurie pasakoja kaip “iesko aukas” ir “nekviesti ateina” tai isvis uzknisa. Sitos imones paskambina ir paklausia “ar idomu ishsitirti vandeni nemokamai?”. Vietoj to kad aciu pasakytu kad siek tiek visuomene apsviecia, tai dar ir straipsnius debiliskus raso. Nepatinka kaina – nepirk. Eik uz 500 isigyk ir turek dziaugsma, arba irsvis savo brudna vandeni gerk, o ne lok cia nesamones. Bent jau pasigylintum kokia yra situacija su tuo vandeniu Lietuvoje, o ne klausytum “specialistu” kledesiu…

 4. Saras Saras rašo:

  Na supraskit, firmelei juk gyventi reikia…Nusiperka lenkiska filtra uz kelis simtus zlotu, o parduoda kaip amerikietiska uz tris tukstancius litu. Superinis biznis! Tai paprasciausias zmoniu apgaudinejimas…

 5. Giedre Giedre rašo:

  Daug firmu prekiauja AQUA filtrais http://www.akvasistema.lt/index.php?menu=showgood&id=423&lang=lt&sid=&group_id=1. Zinoma, tik kaina mazesne.

 6. Ponia Gėna Ponia Gėna rašo:

  Buvau prieš mėnesį irgi į namus įsileidus Aqua filterio konsultantę. Pusantros valandos man kliedėjo apie visas ligas, vedė chemijos pamokas. Galų gale pradėjo rodyti sertifikatus, kuriuos tiek greit vartė, kad neįmanoma buvo perskaityti ir pažiūrėti ar tikri. Galų gale pradėjo rodyti “stebuklus” elektrolizės pagalba. Filtrų iš jos nepirkau, nors ir kaip prūdino. Po to su draugais iš tikrųjų pradėjome domėtis tais filtrais ir kainomis, pasirodo labai daug firmų prekiauja jais, ir kainos labai skirtingos. Bet labiausiai užkliuvo tokia firma Šomis, nes pasirodo prekiauja identiškais filtrais, kaip ir ta agentė siūlė. Turi tuos pačius sertifikatus ir garantija duoda gerą. Žodžiu po ilgų paieškų, gavome idealų variantą, tokia pačią sistemą už daugiau nei trigubai pigiau. Taip kad atsargiai su tais agentais.

 7. :) :) rašo:

  Pabandykit po bandymo iberti i ta isvalyta vandeni ziupsneli druskos ir tegu vel pakartoja :) Tai pamatysit nuo ko vanduo ruduoja is tikro :) )) Labai blogai distiliuotas vanduo organizmui.Mums visiem reik drusku,o neatstatinesim ju gi pirkdami mineralinio vandenis is parduotuviu.Tai kokia prasme taupom ir kam cia geriau?

 8. Petras Petras rašo:

  Kaune tokia pat veikla užsiima UAB Ekologiški vandenys. Tvirtina, kad turi Europos sąjungos pavedimus tirti vandenį…
  ŽMONĖS BŪKIT BUDRŪS NEPASIDUOKIT IR NEPIRKIT JUMS NEREIKALINGO DAIKTO…

 9. Andrius Andrius rašo:

  Jus apgaudinėja ne vandens valymo sistemas pardavinėjančios kompanijos, o miestų vandentiekio monopolija, kuri pajutusi konkurencija nuperka įvairius “mokslinius” straipsnius interneto dienraščiuose tam, kad žmonės nepradėtu kelti streikų dėl vandens kokybės. Juk taip yra nelyginamai pigiau nei pakeisti 30 metų senumo surūdijusius vandentiekio vamzdžius į naujus plastikinius visoje Lietuvoje… Elektrolizė nėra jokia magija ar apgavystė, tiesiog vandentiekio vandenyje esantys metalai ir kiti teršalai reguoja į elektros srovę ir taip yra iškeliami į paviršių, gėlas vanduo nereguoja į elektros srovę… Jai esate tikri jog geriate labai švarų vandenį, tai atsidarykite tualeto bakelį ir žvilgterėkite vidun, tikriausiai dėl gero vandens ten viskas taip “blizga” ir virduliukai kalkėja. Aš pats sistema naudoju jau 5- kerius metus ir negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio, džiaugiuosi , kad padariau tokį sprendimą ! Ir tie 4 tūkst. litų yra absoliučiai verti tokios prekės, nes esi tikras, kad naudoji ne Kinietišką, o sertifikuotą ir apdraustą Amerikietišką produktą. Garantuoju, kad visi kurie čia rašėte nusiskundimus neturite ir neturėjote jokios sistemos…

 10. Iš patirties Iš patirties rašo:

  Turiu Aquafilter filtrus dvejus metus, esu labai patenkinta, nes šulinio vanduo, kurį naudoju, tikrai prastas… Tačiau aš nepasidaviau “Vandens filtravimo sistemų” pasakoms ir nemokėjau už filtrus 4200 Lt (plius 250 Lt kas tris menesius). Parsisiunčiau filtrus tiesiogiai iš Lenkijos, bendra suma su viskuo (siurbliuku ir pan) gavos apie 1000Lt. Firmų atstovai gasdina, jog lenkiški filtrai yra prasti, kinietiškos papiguškės ir t.t. Tačiau bet kuris protingas žmogus, pasidomėjęs daugiau apie Aquafilter kompaniją, pamatys, jog Amerikoje yra tik šios firmos administracijos būstinė, tuo tarpu gamybinė bazė – fabrikas yra įsikūręs 7ha plote Lenkijoje (http://www.aquafilter.com/ofirmie.php?lang=en.)
  Vadinasi, visi “amerikoniškieji” filtrai yra pagaminti Lenkijoje. Tai kam pirkti iš perpardavinėtojų, kurie užsideda 500proc. antkainį, jei galima įsigyti tiesiogiai iš Lenkijos?:)

 11. uzkibusi uzkibusi rašo:

  pas mane irgi buvo berniukas ROKAS,kuris nustate kad vanduo uzterstas,bet kadangi man 85 lt men per brangu,jis mane isvadino skrudzu ir pasiule uz 65 lt,bet man atsisakius (motyvuojant kad siuo metu man tokie pinigai labai dideli) jis labai nepagarbiai paklause,ka as isvis Lietuvoj veikiu ir neemigruoju,jeigu man tai labai dideli pinigai

 12. vartotojas vartotojas rašo:

  Kai zmogus nebandes tai ir saukia kad nereikia nieko valyt viskas gerai, pabandes neatsidziaugia gero daigto gera kokybe… Naudojuosi jau 7 metai AQUAFILTER auksto lygio paslaugomis, laiku atvaziuoja, mandagiai aptarnauja, gedimu nebuvo, ko man dar uzsiemusiam zmogu reikia ? :) aisku 4000 tukstanciai pinigu nera mazai, bet ne kasmet ta yranga perku, gi ir firmos administracija reikia islaikyt, ir pan. pabandykit ant saves turet imone ir suzinosit , kad be pelno ne vienas neisit dirbt, bet ir dirbt neuztenka, reikia profesionaliai dirbt ka ir daro mano aptarnaujantis zmogus..

  Pirkciau dar karta ir kitam rekomenduoju.

  Loja pavydus lieziviai :P

 13. To vartotojas To vartotojas rašo:

  Manau , kad tamsta esate AQUAFILTER atstovas. Niekas nesako, kad tie filtrai blogi , bet kodel tukstancius reikia moketi kai kaimynineje šalyje kelis simtus zlotu kainuoja. Ir pudrinat zmonems smegenis , kad filtrai iš Amerikos.Yra ir kitų daugybe filtru veikianciu atbuliniu osmoso desniu kelis šimtus kainuoja, ir tikrai ne ka blogiau išvalo vandenelį. Aisku aquafilter atstovas sakys, kad kinietiški filtrai niekam tike ir panasiai, bet…… 2 metus jau naudojam, kasetes už kelias dikes pasikeiciam ir viskas. Laukiu nesulaukiu kada pasirodys ir mano kieme “brangiu” filtru pardavejai. Turiu paruošes staigmena :D DDDDDDDDDDDD

 14. auksas auksas rašo:

  Ar matote? Duotomis nuorodomis jums iš tiesų siūlo įsigyti nekokybiškus niekur nesertifikuotus filtrus! PROBLEMOS įsigijus nekokybišką įrangą:

  1. Nėra higienos sertifikato, kas tokį vandenį galima vartoti su maistu.
  2. Nemaistinis plastikas.
  3. Per švarus vanduo, osmoso būdu valytas vanduo prilyginamas distiliuotam, reikia tinkamai mineralizuoti ką daro tik brangi valymo įranga.
  4. Po osmoso valymo gaunamas rūkštinis vanduo. Jo negalima vartoti maistui, po šio valymo vanduo turi būti papildomai šarminamas, kad būtų tinkamas gėrimui vanduo, tai turi tik kokybiška brangi įranga.
  5. Turėsite daugiau ligų nei naudos!

  Skirtumų yra ir daugiau. Pats vartoju valyt1ą brangiais filtrais vandenį. Pasirinkdamas šią sistemą ilgai domėjausi kurią įrangą pasirinkti. Jau naudojuosi ja 8 metai ESU patenkintas.

 15. nemesis nemesis rašo:

  Grynas bulshit ta jusu sistema ir visos pasakos :)

  Pasibylinesim, galesit teisme pasiaiskinti, kiek ta jusu sistema gera ir kiek jus gudrus ne pries sena zmogu :)
  Vartotoju teisių tarnyba visus prasymus be isimties tenkina vartotoju naudai o ne situ sarlatanu tad drasiai galit kreiptis i VVTAT
  Svolaciai geriau pas mane ateikit tuos “stebuklus” rodyti o ne senus zmones apgaudineti..
  Asilu kompanija ir tiek…
  kai nuvaziavau i kauna pasikalbet ir iteikt sutarties nutraukimo popierius tai ta firmele kazkokiam konteinery isikure…

 16. TO ZINOVAMS TO ZINOVAMS rašo:

  Leistina geležies norma geriamajame vandenyje yra 0,3mg/l. Deja, daugelyje Lietuvos vietų gruntiniame vandenyje yra daugiau geležies, tad tenka pasikliauti specialiais nugeležinimo įrenginiais. Kai vandenyje yra daug geležies ruduoja kriauklės, klozetai, be to skalbiant atsiranda rudos dėmės ant skalbinių. Vandenyje yra dvejopos geležies: viena Fe2+ – vandenyje ištirpusi geležis, kita Fe3+ – neištirpusi (rūdys) geležis. Taigi skirtingi ir vandens filtravimo būdai. Neištirpusiai geležiai šalinti naudojamas mechaninio valymo filtras. Pašalinti ištirpusią geležį galima naudojant specialių dervų filtrais. Šiuo metu egzistuojančių geležies pašalinimo įrengimų pajėgumas yra apie 390 tūkst. m3 /para. Dabartinis įrengimų apkrovimas sudaro 230 tūkst. m3 /para, t.y. 60%. Tačiau, nežiūrint į tai, kad geriamo vandens poreikis mažėja, kai kurie geležies pašalinimo įrengimai veikia neefektyviai. Apie 87% visų ištirtų požeminio vandens išteklių ir apie 55% vandens, tiekiamo į vandentiekio tinklus, geležies koncentracijos viršija ribinę higienos normą – 0,3 mg/l (Diliūnas,1998). Daugelyje vandenviečių geležies koncentracija kinta 0,3-1,0 mg/l ribose, bet vanduo nėra valomas. Apskaičiuota, kad, norint atitikti ES geriamo vandens direktyvą 98/83/EC, geležies pašalinimo įrengimų pajėgumai turėtų siekti 342 tūkst. m3 /parą.

  Lietuvoje nėra bandoma pašalinti iš geriamo vandens manganą. Maždaug 74% tiekiamo geriamo vandens mangano koncentracija yra mažesnė nei 0,1 mg/l. Tačiau, norint patenkinti ES reikalavimus, reikia pašalinti manganą iš maždaug 43% tiekiamo vandens. Kai kuriose vandenvietėse mangano koncentracija siekia net 0,4 mg/l.

  Padidinta fluoro koncentracija nustatyta daugiau nei 21% suvartojamo požeminio vandens. Tačiau maksimaliai leistiną 1,5 mg/l ribą viršija mažiau nei 1% išsiurbiamo vandens. Blogesnė padėtis yra šiaurės vakarų ir vakarų Lietuvos rajonuose. Juose net 35% gyventojų vartoja vandenį, kuriame fluoro koncentracija viršija 1,5 mg/l. Didelės fluoro koncentracijos dažniausiai būna pavieniuose eksploataciniuose gręžiniuose, kur nėra galimybės atskiesti išsiurbtą vandenį. Šalies gruntiniuose vandenyse nustatytas fluoro trūkumas. Daugumoje šachtinių šulinių jo koncentracija neviršija 0,2–0,5 mg/l.

  Vanduo, kad būtų tinkamas vartoti, reikalauja specialaus apdorojimo – filtravimo.

  Daugelyje valstybių geriamojo vandens kokybei pagerinti plačiai naudojami buitiniai filtrai. Priklausomai nuo vandens užteršimo pobūdžio, parenkamas atitinkamas filtravimo elementas – kasetė. Gyventojams yra būtina skirti tokias pagrindines kasečių grupes:

  v Mechaninio valymo kasetės, kurios vandenį išvalo nuo smėlio, molio, rūdžių ir kitų nuosėdų.

  v Nugeležinimo kasetės išvalo vandenį nuo dvivalentės geležies junginių.

  v Nitratų, nitritų pašalinimo kasetės išvalo vandenį nuo nitratų, nitritų junginių, atsirandančių užteršus vandenį organinėmis medžiagomis.

  v Aktyvuotos anglies kasetės išvalo vandenį nuo chloro, pesticidų, kitų organinių medžiagų, pašalina nemalonius kvapus.

  Buitiniai filtrai gali būti matuojami ant vandentiekio įvado arba tvirtinami prie kiekvieno vandens čiaupo. Buitiniai filtrai skiriasi savo pralaidumu, kasetės našumu, valymo efektyvumu, montavimo reikalavimais, matmenimis ir aišku, kaina. Geriausia buitinius filtrus montuoti ant vandentiekio įvado dėl pigesnės įrangos ir eksploatacijos, patogesnio filtro kasečių keitimo.

 17. as as rašo:

  na nezinau, gal zinot kur daugiau galima butu apie juos paskaityti?

 18. nm2 nm2 rašo:

  jau susidure mano tevai su tais sukciaus ka galima padaryti kad nutraukti sutarti

 19. MINUSUOKIM MINUSUOKIM rašo:

  Nusipirkit sistema uz 500lt tarkim tada minusuokim pvm 21proc, tada minusuokim pardavejo uzdarbi, minusuokim transportavimo ir logistikos islaidas,minusuokim visas islaidas susijuses suadministravimu ir t.t kiek tokia sistema is tiesu kainuoja ? gal 50-100lt
  Sakykit, ar jausites saugus gerdami vandeni is tokios irangos ? ir kiek ji jums tarnaus uz tokia kapeika ?
  Prasiskalaukit galva..

 20. tomas tomas rašo:

  jo prasta čia gerbiamieji padėtis su jūsų žinionis elementarioje fizikoje ir chemijoje, pav citata iš pasisakymų ” gėlas vanduo nereaguoja į elektros srovę” tai lygu 0,00 žinių, skaityk žmogau paskaitas kur nors seimo prieigose gal kokį kokį žioplį ir sudominsi. Tik destiluotas arba chemiškai perditas kurio sudėtyje nieko kito apart vendens molekulių nepraleidžia elektros srovės (pagal jus neraguoja į elektros srovę)

 21. ee ee rašo:

  geriausia buvo kai paskambino, pripudrino smegenis kad tikrina kokybe vandnes… na ale sakau laisva nuo 13 val. padejau rageli…. po 3 minuciu skambina is kito telefono… vel ta pacia litanija, ar galesit nuo 13 val. buti namie… nu net pagalvojau kazkas gal issidirbineja.? ir kas svarbiausia vis ar su vyru? nu juokinga…. aisku, filtrus siulys, bet ne velnio neisiulys. dar metu manes paklause, tai kazin ar atvaziuos…. nes pas jaunus kazin ar vaziuoja… dar as taip kai paklause del vandens kokybes, taip vos ne nustebus kaip cia galit taip klausti, sakau pas mane vandentiekis, ir kokybe patenkinti…. na duok die, neatvaziuos… neras namo, nes sunku rasti. kazkda buvo irgi taip skambino, bet neatvaziavo.

 22. Mes Mes rašo:

  Jo cia jie apgaudineja kaip turit but.mama uzkibo nes pasiule menesi ale nemokamai,o tada jau nuspresit ar naudoti norit.tai apgavo.sutarties nutraukti nepavyko.tai kad menesi ju iranga pasinaudojom tai teko 1720lt sumoketi.

 23. montavau filtru sistemas montavau filtru sistemas rašo:

  galiu tik viena pasakyti > zmones naivus ir neapsisviete. Jeigu “pardavejas” elektrolizes budu is skaidraus vandens padaro sudo spalvos, drasiai spirkit is namu. Antras dalykas vilniaus vandentiekiui jokiu membranu, osmosu, kosmosu nereikia. Osmoso membrana kilusi is karo pramones, tam kad karys pasigamintu geriamo vandens sededamas pelkeje.

 24. pastebejimai pastebejimai rašo:

  Prisijuokiau iki soties. Galvojau sena straipsni skaitau. Pasiziurejau komentarus nauji :D .
  Nedestysiu savo nuomones. Tik noriu pasakyti, kad lietuviai kaip visada pikti nurzgaliai.
  Nemokantys pasakyti NE. Tai yra nenori nepirk. O kas nori tai lai naudoja. Yra daug teisybes komentaruose ir daug skiedalu. Dariau tyrima ir analize ir darba rashiau apie LT vandeni. Noreciau paklausti visu.
  Ar zinote kiek kartu po nepriklausomybes yra padaryta HN istatymo pakeitimu?
  Kokia yra LT Vamzdynu bukle?
  Kodel žmonės negali rasti normu kurios tiesiai sviesiai pasakytu kokia ji yra LT?
  Kodel nera lietuvoje geriamo vandens istatymo, nebekalbant apie noras ir kam jos reikalingos?
  Ar kas nors esate numires nuo osmosinio vandens?
  Nuo ko tampa vaiku dantys demeti?
  Kodel akmenlige ir akmenys organizme, aplenke apendicita :D ?
  Pas ka nuo vandentiekio vandens nekalkeja arbatinis :)
  kam daktarai ishrase vandens kai truko kalcio arba gelezies?
  :)
  uzsiduokit sau tuos klausymu :)
  Geru rietenu ir verkshlenimu.

 25. patenkinti patenkinti rašo:

  laba diena,
  jau daug metų geriam osmosinį vandenį, nei kalkių arbatinį, nei puoduose.
  Tai pirmas pastebėjimas, daugiau išgeriam vandens, nei limonadų (kaip anksčiau). Tik mokėjom 799 lt, o ne 4000 lt. patenkinti, gerai aptarnauja pabandykit ir jūs http://www.krausen.lt

 26. Rytis Rytis rašo:

  Visi kas domites ar pradedat dometis vandens kokybe ir filtrais – jei leidzia finansai ~3500Lt patariu rinktis filtra kuris yra pripazintas kaip geriausias vandens filtru kategorijoje, patikrintas tukstanciu zmoniu, sertifikuotas ir sparciausiai parduodamas pasauliniu mastu. Kam pirkti bet koki, kai gali tureti geriausia? Pasidomekit pries perkant. Visa detalesne info asmeniskai.

  Rytis – 862394467

 27. vava vava rašo:

  Turim aquafiltrą. Bet mums šiuo momentu labai brangus jo pakeitimas. Ar įmanoma į juos įdėti kitas pigesnes kasetes?

 28. vavai vavai rašo:

  tai imanoma!
  jei keisytes patys kainbus iki 90 litu.

 29. to vava to vava rašo:

  prasome kreiptis +370 683 03047. Turime platu asortimenta (ir tu paciu Aquafilter). Tikrai iki 90 Lt tilpsit jei keisites patys. Turbut ir su mineralizatorium tilpsit i ta suma.

 30. as as rašo:

  jo ziuri ka apmaut,lenkijoj toki filtrai kapeikas kainuoja o pas juos tukstanciai ir is tos pacios gamyklos perkami/apgaudineja kaip ymanoma.

 31. Vartotoja Vartotoja rašo:

  Mes vakar turėjom tą svečią iš aqua filtrų. Buvo labai įdomu žiūrėti eksperimentus:) Kaip cirke. Negimėm vakar, dėl to aiškiai atrinkom kur fokusai, o kur realybė.
  Filtro nepirkom, nors jau seniai apie tai svarstom. Labiausiai sukėlė įtarimų tai, kad iš prieš tai busvusių skambučių niekaip nėjo suprasti iš kokios gi jie įmonės (vis sugebėdavo taip sumalti pavadinimą, kad neidavo suprasti, po keliųū kartų jau būdavo nepatogu prašyti pakartoti:). O apskutinis akordas buvo, kai nesutiko palikti nei lankstinukų, nei kontaktų: arba perki dabar, arba niekada. Ir supratom kodėl. Nes pasirasęs internete randi įdomių dalykų:)
  Dar buvo labai įdomu, kad nors vienas iš vandenų, kurį atsivežėm iš sodo, aiškiai rodė, kad ten būtinas nugeležinimo filtras, bet apie tai mūsų draugas net nekalbėjo, nes jis gi platino tik geriamo vandens filtrą:)
  Mano išvada tokia: manau, kad filtrus mes statysim. Bet tik ne iš tokių platintojų. reikia vadovautis savo galva, o ne pasiduodti tokių agentų burtams ir fokusams. Ne viskas taip blogai, bičiuliai:)

 32. povi povi rašo:

  p

 33. Skaitytoas Skaitytoas rašo:

  Perskaičiau jūsų komentarus ir nelabai supratau ko jūs čia putojatės.Patys sakot, kad reikia vandens filtrų, bet patys ir rėkiat , kad brangu. tai nepirkit jeigu brangu, pasiieškokite kas pigiau.Juk ir buitinė techniką galimą nusipirkti ir už 800 lt o kitos firmos už 2-3 tūkst.lygiai tokią pat. tai kas čia jums nepatinka, niekaip nesuprantu. jeigu nepatinka tai nepirkit.

 34. he he he he he he rašo:

  skupas moka du kartus :) pamenate,ane? jei pucia vejas kisenese ,tai nesakyk,kad visa kita irgi “vejas”:(( geri dalykai pigiai nekainuoja!!! ir tai tiesa visame kame! kita vertus,o kam lygiuotis i tuos ,kurie valgo nupiginta ar pati pigiausia maista:)) taip,pilna privezta” made in cainikai”,o jie -patys geriausi kopijuotojai:) o i vidurius iliskite tada suprasite kainu skirtuma!
  naudoju 5m metai tyra ir min maner. vandeni ir zinau,kad padariau pacia geriausia investicija savo ir seimos sveikatai,nes dingo daugybe bedu,susijusiu su vandens kokybe,kaip vaiko alergija maistui nuo chloro vandeny,refliuksas,skrandzio erozija,nuotaika,energija,odos bukle-liux!ir zinoma,pirkau uz 3400lt ir zinau,kad tai JAV gamyba su sertifikatais,ir labai dekinga EKOVANDENU kompanijai!
  ir dar” ale” zinovams:)-tai ne distiliuotas vanduo,paskaitykite vidurines mokykos kursa kas yra distiliacija!!:))) tai isgrynintas vanduo su kuriuo daroma inkstu dialeze,gaminami vaistai,auksc.kateg.alkoh.gerimai,ir t.t.BUKITE SVEIKI:)

 35. Aš rašo:

  Matosi, kad straipsnį rašė visiškas neišmanėlis. Sako naudojo kažkokį prietaisą panašų į termometrą. Juk ten TDS matuoklis, o ne termometras. ir jis parodo kiek yra ištirpusių priemaišų vandenyje. ml/L O tai kodėl tuomet žmonės perka iš parduotuvės geriamą vandenį, tai gal gerkite iš krano vandenį, juk švarus ten teka.Juk miesto vamzdynai nekeisti 20-30 metų. tai ar isivaizduojate kaip atrodo vamzdzio skerspjuvis.Juk ten vienas dumblas, rudys ir kalkės,tai kaip tokiu vamzdzdynu gali atiteketi svarus vanduo? Sakote vanduo negyvas, o tai kam tuomet vanens valymo sistemoje ( filtruose ) įmontuotas mineralizatorius su mineralais. Juk jis ir prisotina vandenį naudingųjų mineralų.O atlikus elektrolizę kietosios nuosėdos atsiskiria nuo vandens molekulių ir va tada ir pasimato visas brudas vandenyje ko nematome plika akimi. Taip kad neskleiskit čia tu savo ereziju. Jeigu jums patinka gerti dumblinas vanduo tai ir gerkite, tik nepamirskite is kur pas zmogu atsiranda tulzyje ar inkstuose akmenys.Kazkoks besmegenis parašė straipsnį neturėdamas jokio žalio supratimo, nu o jau komentatoriu gudrumas tai net žodžiu trūksta.O vandenu tiekėjų norėčiau paklausti įdomu kada pakeis miestuose visus vamzdynus kurie jau yra supuvę ir po žeme guli 30 metų? O gi niekada ju nepakeis nes tam neturi tiek pinigų. juk šitie vandens monopolininkai galėtu ir po vandens valymo filtrą pastatyti prie kiekvieno daugiabučio namo ir tuomet galėtu teigti, kad vanduo pas mus atiteka tikrai svarus. Bet deja jie net negalvoja apie jokius vandens filtrus pastatyt prie namo , nes reikia sau turtus krautis. O žmonės ir toliau yra mulkinami, kad jų vanduo labai svarus.juk vandenį jie valo tik prie gręžinio, o veliau vanduo teka purvinais, užpuvusiais, užkalkėjusiais vamzdžiais ir vandens niekas nebevalo.Tad visiems sėkmės geriant purviną su medūzomis ir rūdimis bei kalkėmis vandenį.

 36. Ela Ela rašo:

  As isigijau blue filters ir neturejau dar jokiu problemu,garantija suteike 5metams,plius 50metu servizo aptarnavimas nemokamas. Gal del to,kad jie vokiskos kokybes, gyvuoja jau 16metus pasaulyje. Lietuvoje kiek supratau jie naujokai! Kaina netokia jau didele 2830lt,vardan geros sveikatos. 7kaseciu su osmosu. ! Is vieno krano bega isvalytas vanduo skirtas maisto ruosimui , o is kito prisotintas reikiamais mineralais kaip Ca, Mg, Na ir K. Molekuline vandens valymo sistema blokuojasi automatiskai,kiek skaiciau komentarus kitur niekur kitur neteko nieko panasaus girdeti. Tik as pasiielgiau va taip: pasiiemiau keletos kompaniju vandenuka pameginimuj, o is tiesu nunesiau ji i labaratorija ir po rezultatu issirinkau musu seimai tinkamiausia varianta. Taip,kad nesvarbu is ko perkate, koks kompanijos pavadinimas, pasiimkite ju vandenuka ir istirkite ji,tada neteks pinigeliu mesti i bala ir nesijausite apgauti. O vandeni valyti butina. Patys pamastykit kodel dabar tiek dau apie ji snekama? Yra kruva zmoniu perkanciu buteliukais,bet tai irgi nesamone, yra kelios labai turtingos pasaulio valstybes kurios rupindamasi geru vandeniu atsisake ir uzdrauge netik explotuoti vandeni buteliukuose bet ir pardavineti parduotuvese! Jie pardavineja ji stiklinuose butiuose, bet musu lietuvai toli iki to dar! Beto jei svaru vandeni pardavinetu cia, tai pas mus jis kainuoti kur kas daugiau nei 4lt :)

 37. Ela Ela rašo:

  As isigijau molekuline vandens valymo sistema su osmosy is blue filters ir neturejau dar jokiu problemu,garantija suteike 5metams,plius 50metu servizo aptarnavimas nemokamas. Gal del to,kad jie vokiskos kokybes, gyvuoja jau 16metus pasaulyje. Lietuvoje kiek supratau jie naujokai! Kaina netokia jau didele vardan geros sveikatos. 7kaseciu su osmosu. ! Is vieno krano bega isvalytas vanduo skirtas maisto ruosimui , o is kito prisotintas reikiamais mineralais kaip Ca, Mg, Na ir K. Molekuline vandens valymo sistema blokuojasi automatiskai,kiek skaiciau komentarus kitur niekur kitur neteko nieko panasaus girdeti. Tik as pasiielgiau va taip: pasiiemiau keletos kompaniju vandenuka pameginimuj, o is tiesu nunesiau ji i labaratorija ir po rezultatu issirinkau musu seimai tinkamiausia varianta. Taip,kad nesvarbu is ko perkate, koks kompanijos pavadinimas, pasiimkite ju vandenuka ir istirkite ji,tada neteks pinigeliu mesti i bala ir nesijausite apgauti.

 38. Ponas Atsibodo Ponas Atsibodo rašo:

  Įdomūs tie lietuviai… Nuoširdžiai pasakysiu nemėgstu komentuoti ir skaityti komentarus, tačiau su draugu susiginčijau apie tuos vadinamuosius “filtrus” ir neiškenčiau. Pats naudoju jau virš 7 metų. Vadinkit mane kvailu, bet kai teko padirbėti statybose ir iš arti pamatyti vamzdynus iš kurių anot Vilniaus vandenų “normas atitinkantis vanduo”, na nesinorėjo net maudytis duše… Pasistačiau osmosinį filtrą. Į kainą nesigilinsiu, kiekvienam savas atsuktuvas ar lenkiškas ar koks amerikietiškas. Tačiau kai dabar matau, komentarus, jog iš jų bėga distiliuotas vanduo ar kad vandenį padaro kenksmingu… Na po galais žmonės pasidomėkit kaip tas daiktas veikia! Jei netikit darykit kaip gerb. Ela rašo ir baikit tas nesąmoningas erezijas skleisti! Prisikaito kiti ką prirašote ir gaunasi kažkoks sugedęs telefonas…

  P.S Dėkoju už gramatiškai taisyklingą reklamą gerbime pardavėjai. :)

 39. N N rašo:

  Apie pardavimo agentus is AquaLT…negaliu teigti,kad tie filtrai blogi,bet pasitikejimo sia imone nera,ateja agentai i namus sake nori vandens skaitliuku patikrint,kai ileidau pradejo sakyt,kad blogai isgirdau,ir kad jie nori vandens kokybe patikrint,galiausiai pradejo filtrus reklamuot.Nepatiko ju elgesys,spaudzia psichologiskai ta sutarti pasirasyt,o kai pasakiau pagalvosiu,tai akyvaizdziai agentas pasikeite akyse,supyko,susinervino ir isejo.Nerimta kazkaip.Gavau gera pamoka but budresniai ir neileist svetimu zmoniu i namus.Patariu ir kitiems.

 40. vartotoja vartotoja rašo:

  Plaka piktais liezuviais tie, kurie niekada neturejo filtru, kurie negali sau to leisti ir niekada nesidome, nesigilino i ju veikimo principus. Norint isigyti tinkama filtra reikia pasidometi nevienos kompanijos, kaip jau minejo Ela, pasverti visus pliusus ir minusus. Geras posakis yra- skupus moka dukart ;)

 41. Ana Ana rašo:

  Kaip tik sestadieni turejau toki svecia.
  Nepriestarauju, kad vandens kokybe Vilniuje prastoka.
  Bet labai jau izulei bande isiulyt ta kosminius pinigus kainuojanti filtra. Kaip kazkas jau rase, reikia apsispresti cia ir dabar (nors pats agentas, kai paklausiau ar turi pats tokia sistema namuose, atsake jog turi, bet pries tai svarste isigyti ar ne (ta prasme, as turiu apsisprest per 2 min, o pats tai galvojo:)))Beje, kontaktu niekas nepaliko. Tureciau visai kitoki ispudi, jei leistu bent savaite pagalvoti noriu as to daikto ar ne. Pasakiau, kad is pradziu noriu pasiskaityt atsiliepimus internete, i ka agentas atsake, kad ale konkurencija didele (palygino Bite ir Tele2) ale specialiai raso apie juos blogus straipsnius :)
  Tikrai galvoju isigyti vandens filtra, bet tikrai ne is tokiu agentu ir uz tokia kaina

 42. Ana Ana rašo:

  Dar pamirsau pamineti, po to kai galu galiausiai nesutikau pirkti filtra, mano minetas svecias paprase duoti jam 10 mano pazistamu tel. numeriu! Atseit, “as naujas darbuotojas, ir mane vertina pagal surinktu kontaktu skaiciu…” Nu bet atsiprasau, visu pirma pati neperku sito daikto, tai kaip as galiu rekomenduoti kitiem zmoniem, visu antra sakau, gal zmones nenori , kad duociau ju tel. numerius, i ka man buvo atsakyta, kad jie niekam nesakys, jog as daviau numeri :)

 43. as esu as as esu as rašo:

  zinot ka paskysiu, as dirbau aquafilter vandens valymo sistemu kompanijoje, galit mane vadinti “agentu”, bet geras produktas reikalauja geru pinigu.

 44. Visa tiesa apie vandentieki Visa tiesa apie vandentieki rašo:

  Stai koks nuostbus musu vandentiekio vanduo, geri ir net nezinai kks jis yra istikruju..

  http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/sakiu-rajone-nesaugus-geriamasis-vanduo.htm

 45. Saulutė Saulutė rašo:

  Tai va ir aš pakliuvau tiems sukčiams,atvyko,fokusus parodė,įkalbinėjo ilgai ir nuobodžiai,kol galų gale pasidaviau psichologiškai įvaryta į kampą…Valanda tetruko iki pilno sumontavimo,na vėliau broliui pasiskambinau pasigirt,tai tas mane durnele pavadino,sako sėsk prie kompo pasiskaityk pirma…Jau kitą rytą išsiunčiau registruotą laišką su stsisakymu,na išmontavo po poros savaičių,per tą laiką nesinaudojau tais filtrais,manau 15m.gėriau vandenį iš šulinio,nenumiriau,tikiuos ir toliau gyva būt ;) Gal sakau ir reikalingi tokie filtrai,bet tikrai ne už tokius pinigus,t.y.2640lt mano atveju…Mane įsigyti filtrus įkalbinėjo Tadas ir Darius iš “LTAQUA”,galiu tik tiek pasakyti kad tie vaikinukai puikūs psichologai,pagyrimas jiems už tai ;) ))Tikiuos nebesusimatysim,na tai kas kad man tenka sumokėt 300lt už išmontavimą ;) ))))))

 46. Sergo Sergo rašo:

  Gal kas žino apie nukalkinimo sistema Dropson? http://www.dropson.lt UAB “Absoliuta”

 47. savas savas rašo:

  Su filtrų pardavėjais nebuvo susidūręs, nors labai norėčiau pamatyti jų pastangas. :D Žinau tiek, kad vanduo iš čiaupo bėga tiesiog “superinis”. Gyvenu Lentvaryje, čia netoli Vilniaus, tai net laidą rodė, jog du vaikai mirė. Mat vanduo “auksinis” su nitratiniais mineralais ir kitais stebūklais… Visas normas atitinka, o nitratų daugiau nei ant pomidorų maximoje!

  Žmonės mielieji, prašau Jūsų, pasiskaitykite daugiau ir rimtesnių straipsnių. Ba kuo toliau tai vis atsiranda tokių atsiliepimų, jog kalkės sveika, ar jog geležis vandenyje irgi vitaminai. Kreidos ir varžtų salotų tai nesidarote!

  Galiu garantuoti, jog čia vandentiekio pirktas straipsnis. Vis daugėja tokių straipnsių apie jų “nuostabų” darbą. O vamzdynas toks supuvęs, jog jei kas pamatytų kaip atrodo vamzdžiai tai apsivemtų iš kart. Mane patį sutimčiojo kai keičiausi pas save namie.

  Įdomu, kodėl kokioj skandinavijoje senukai juda, kruta, dar ir sportuoja, o lietuvoje tai be jėgų tupi. Nes mūsų maistas, vanduo ir oras visas NORMAS ATITINKA…

  Jei per daug ant valdžios užsiputojau nepykit, bet nervas ima. :)

 48. Super Super rašo:

  Prieš dvidešimt metų jeigu kas būtų pasakę, kad vandenį pirksim iš parduotuvės, tave nevispročiu but palaike.prieš 20 metu ir vandens pirkt parduotuvese nebuvo, tik mineralinis ir limonadai. Bet šiandien zmones perka vandeni is parduotuves, statosi filtrus. Vadinasi problema jau egzistuoja. Susimastykite kokie supuve vamzdynai kurie po zeme jau 50 metu guli tarybiniu laiku. Pagalvokit, kad žeme naturalus filtras jau uzterstas.Pagalvokit kiek naudojam chemijos. Komentarus raso komentatoriai kurie negali nusipirkti vandens filtru. bet čia neradau nei blogo komentaro is zmoniu kurie turi pasistate vandens filtrus.Komentarus ir erezijas raso vargsai kurie niekaip neistenge isigyti vandens filtru ir vis tikisi, kad jiems vandens filtrus uz dyka pastatys valdzia.Deja komunizmo laikai baigesi ir viskas yra mokama. o kas valdziai yra lengviau padidinti vandens leidziamas higienos normas ar pakeisti visus vamzdynus Lietuvoje?

 49. nukentejusi nukentejusi rašo:

  As jau buvau apgauta LT Agua agentu. Tad geriau ju neisileisti ir netiketi ju paistalais apie bloga vandeni, o geriau jei abejojate tai vandeni issityrkite pas normalius tyrejus. Jeigu padarysit kaip as tai turesit daug nervu, kuriu as manau ir taip mums pakanka.

 50. darugas darugas rašo:

  is tokiu filtru supyle i akvariuma prabangu ,galvojo tai dziaugsis zuvytes ,visos ant smugio istipo ,jums ir vanduo tyras

 51. nesamone nesamone rašo:

  Pilu į akvariumą tik filtruota, ir nieks neištipa. Gal koke filtrai neaiškus..

 52. Niekodeta Niekodeta rašo:

  kiek teko man dometis tai “Aquafilter” ir “Dropson” tai visiskai skirtingi prietaisai arba kaip sakant kitaip irengimai nes juos i sistema reikia irengti.. :)
  Jei “Aquafilter” arba panasius prietaisus galima pavadinti filtrais, nes jie filtruoja arba salina is vandens ivairias vandenyje istirpusias medziagas ir pasalina jas arba vienus elementus pakeicia i kitus tai
  Dropson (nukalkinimo sistema) tai ne filtras o prietaisas kuris nefiltruoja, o tiesiog keicia vandens savybes ir neduoda iskristi kieto vandens “kalkems” ant namu virtuves ir buities irengimu pvz. indaplovese, duso galvutese.. arba kaip raso straipsnyje jeigu…
  “Daugelį erzina ir pernelyg kietas vanduo, greitai užkemšantis buities prietaisus, kalkių nuosėdomis padengiantis vonios ar virtuvės kriaukles, taip pat maišytuvus…” ir t.t.
  Beje dar esu radus internete kad vanduo gaunamas is zemes gelmiu arba is greziniu Lietuvoje dazniausiai yra turintis daug istirpusios gelezies bei yra “kietas” (turi daug istirpusio kalcio ir magnio junginiu)
  http://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/ar-blogas-vanduo-tiesiai-is-ciaupo.d?id=60766587

 53. santechnikas 8-607-00-407 santechnikas 8-607-00-407 rašo:

  dirbu su ivairiais filtrais ir galiu pasakyti, kad osmosinis vandens filtras kainuoja apie 200 eutu.

 54. santechnikas 8-607-00-407 santechnikas 8-607-00-407 rašo:

  euru :)

 55. klientas klientas rašo:

  Maitinamés sveiku maistu ,nevaikštome į jokias maximas.Todel ir vandenį naudojame filtruotą.Mūsų manymu 7 filtrų aparatas tiekia geriausią vandenį.

 56. jurate jurate rašo:

  priklauso nuo kasečių ir pačios membranos, kuo daugiau kasečių įvairaus tipo, tuo mažiau membrana deformuojasi, be to filtrai yra vertikalaus ir horizontalaus valymo; vertikalasu valymo yra patentuori ir turi ilgesnį veikimo terminą, – reikia keisti kasetes tik kas 2 metus, kasetės nustoja veikti ir neteka vanduo, todėl reikia iš pradžių konsultuotis su specialistais, o ne pirkti prasčiausius ir pigiausius, nes skupus moka dvigubai;
  aišku, jei perkat eišsimokėtinai brangsta produkcija, nes bankai užsideda kains, o kaina priklauso nuo kasečių ir jų kokybės ir sudėties, kuop daugiau kasečių su skirtinga sudėtimi , yra net su turmalinu, tuo geresnė vandens kokybė, be to kasečių pagalba vanduo gali būti prisotintas mineralų, tačiau ne karbonizuotas, todėl jums iš čiaupo bėgs mineralinis, o skalbimui, atsukus kitą čiaupą bėgs švarus vanduo dušui ir skalbimo mašinai(filtrai šiems tikslams yra atskiri)

 57. Liuda Liuda rašo:

  Gal ką girdėjote apie BLUE FILTERS ?

 58. dalija dalija rašo:

  Sveiki,

  o aš negaliu gerti iš auksinio kranelio mineralizuoto vandens – rūgštys kyla,skrandį skauda… Va, taip…

 59. dalija dalija rašo:

  Manau, kad tokius agresyvius prekeivius reikia sugalvoti kaip nubausti. Kuo jie skiriasi nuo telefononių sukčių, ar kitų aferistų.
  Moteris maloniu balsu skambina ir sako , kad vykdo ekologinę programą tiria vandens užterštumą. Atsisakius paslaugos, skambina dar ir dar… kol gyventojas sutinka. Paklausus, ar vandens filtrus reklamuojate, atsakė, kad tikrai ne. Įsileidus tokį prekeivį, Jus – sudorota auka, nes jie apgaulės (hipnozės) būdu įsiūlo filtrus,ypač kai Jūs po darbo pavargę, pažeidžiami…
  Atsitokejas žmogus suserga nuo sukčių…
  Gal kas turi kokių gerų minčių kaip mes galėtume apsaugoti savo senus tėvus …

 60. as as rašo:

  Visi turi gyventi ir kiekvienas tai daro kaip kam geriausia. Jei apsidairysit, visur pilna pardaveju ir tu “fokusu”.. nuo parduotuviu (reklamos, akcijos) iki turgaus prekeiviu. ir visi siulo savo. jei kazkas nepatinka, ciuozkit gyvent i vienkiemi koki kur niekas tikrai jusu neras ir auginkit ozkas ir agurkus. O jei visgi nusprendet gyventi civilizuotam (kapitalistiniam) pasauly, taikykites ir elkites GARBINGAI (jei jau pasikvietet sveciu, bukit mieli, netrankykit duru pries nosi). Kiekvienas zmogus, tarp ju ir pardavejas, dirba savo darba. Neverkit, tai jus nesugebat pasakyt ne jei kazkas nepatinka. O jei “agentas” sugebejo jus itikint, vadinas tam yra pagrindas, turbut pagrinde- jus nepasitikit savimi ir tuo ka vartojat. o dabar, mieli laido riteriai, gero vakaro. P.S. Kai kazka bandysit irodyt, remkites normaliais tyrimais ir moksliniais darbais, nes viskas, ka sakot, atrodo labai vaikiskai:). P.p.S jei norit apsaugoti savo senus tevus, pirma isitikinkit, ar patys ju nezalojat. didele atsakomybe prisiimat teigdami kazkokius faktus.

 61. "Agentas":D "Agentas":D rašo:

  As esu Pardavejas ir tuo DIDZIUOJUOS! Jei pardavejas pardave jums produkta, jis- ne sukcius. Jis tiesiog GERAS Pardavejas, geras savo srities specialistas. Ir neterskit Pardavejo vardo, nes kazin ar patys esat geresni!

 62. kestas kestas rašo:

  aferistai vena karta garantini tik aptarnavo bekit nuo ju ir tai senuku filtrus sukiso veni nuostolei per juos

 63. Jonas Jonas rašo:

  Namuose jau kuri laika svarstem apie vandens filtru isigijima, nes sulinio vandeny daug nuosedu. Nutarem, kad istirsim vandeni ir tada nuspresim, kokio vandens filtro reikia. Isvykau komandiruoten, gryztu – zmonele rodo stebukla – is “LT Aqua” aferistu nupirko filtrus uz 1200euru… Isileido trobon, paziurejo cirka su juostelem ir anodais, pasiurpo, kad grynus nuodus geria ir pasirase sutarti… Kasetes pakeitimas 50euru, kitaip garantijos neduos… Tokie pat aparatai ir Lietuvoj parduodami po 300 euru, kasetes jiems po 18 euru… Sukciai, blin, pamatysiu jusu masina pas mus miestely, padangas subadysiu!

 64. Nepasirašiusi Nepasirašiusi rašo:

  :) Pas mane snd. irgi buvo. Pripasakojo, “baisų” vandenį padarė. Žiūrėjau ir stebėjausi, kokį brudą geriam. Kaina virš 1300 Eur, nuolaidą žadėjo…Gerai, kad vyro namie nebuvo, “nepasirašiau” teigdama, kad reikia pasitarti. Bet pasėjo nerimą širdyje – reikės šulinio vandenį rimtai ištirti :)

 65. nepritariu sukčiams nepritariu sukčiams rašo:

  Sveiki,

  Nepritariu teiginiui “Visi turi gyventi ir kiekvienas tai daro kaip kam geriausia”.
  Tai ar tikite dievuliu mielieji?
  Ko brautis į “svečius” per prievartą ir apgaudinėti naivius žmones. Reiks filtro – nusipirks parduotuvėje…
  Apgautieji nebijokite pasikųsti vartotojų teisėms. O, jie darbą atlieka puikiai. Labai greitai būna filtai išmontuojami ir grąžinami VISI įmokėti pinigai, nors prieš tai teigiama, kad už montavimo darbus nebus grąžinama.

 66. Jonui Jonui rašo:

  Mano žmona irgi prisipirko prekybos centre brangiausių rūbų, kol buvau komandiruotei. Pakalbėjo kad jai tinka ir t.t. Tikri aferistai. Nes turgui rūbai per pus pigesni

 67. Susidures Susidures rašo:

  Pries keleta dienu pas mane irgi buvo apsilanke du vaikinukai. Kadangi pats dirbu su pardavimais, tai zinau tas technikas ir jos naudojamos daugiau maziau visur.
  Kadangi turiu nuosavo grezinio vandeni, kuriame jauciasi gelezis senai norejau pasikonsultuoti su specilistais. Atvikus vaikinams dar papildomai pasiruosiau saltinio vandeni idomumo deliai. Na vaikinai pamatavo nitratus, padare ta vadinama elektrolize. Ir tikrai mano grezinio vanduo nusidaze tamsesnemis spalvomis negu saltynio. Vaikinukai paaiskino kad saltynio vanduo geresnis, ir kad jie gali isvalyti grezinio vandeni.
  Jie prabuvo pas mane apie 2val tikrai suteike naudingos informacijos. Mačiau kaip bande taikyti visokiausius metodus pardavimo. Veliau suprate kad nepavyks man parduoti matesi ju nusivilimas, bet cia nera ko pykti zinant kad tikrai ju atligis priklauso nuo pardavimo kiekio. Ir tikrai nebuvo jokios prievartos, ar dar kazkokiu nesamoniu. Pasakyciau tik tiek kad vaikinai buvo tiesiog atkaklus pardavinedami.
  Kadangi jieskau variento visam namui valyti vandeni, ti ju pasiulymas manes nedomina tik geremam po kriaukle.
  Ir tikrai nieko blogo nemaciau kad uzejo pas mane pareklamuoti savo prekes.

  O visiems kaimieciams noriu pasakyti. Prekes galima pirkti netik parduotuveje, yra internetas, aukcionai, parados, išnešamoji prekyba. Ir istatymas puikiai apypiprėže tiek prekyba internetu tiek prekybai ne prekybai skirtose vietose ir visas vartotoju teises. Del to kad pasako istirs vandeni o ateja dar reklamuoja savo produkto, tai patikekit i imones tenka dar netokiu triuku prisigalvoti kad prisikastum iki sprendziancio asmens.
  O kodel yra pigiau kitur tai pirma reikia vertinti pati produkta, bet zmones pagalvokite patys kad kazkas turi skambinti sutarti susitikima, kad kazkas atvyksta pas jus reklamuoti prekes tiesiai i namus. Ir tikrai ne kiekvienas isigija ju produkta, tai aisku kad bus brangiau negu jus patis informaijos ieskosite internetu ir isigise. Ivertinant tai kad tu vaikinu atligis tikrai pagal ju kvalifikacija manau yra nemazas.
  Ir isnesamoji prekyba visada tures savo klientu rata ar tai bus stebuklingi puodai, ar vanduo ar pataline, ar dar kazkas.
  Ir zmones isposovietines santvarkos gali vadinti pardaveja sukciu kuris truputi akvyviau pagituoja, vakaruose tokioj kaip Amerikoj prekybos agentai tai normali profesija. Ir jokio cia sukciavimo

 68. nepritarus nepritarus rašo:

  Taip, tegu reklamuoja, bet nesibrauna į namus apsimetę, kad pagal Europos sąjungos programą tiria vandenį…

 69. egle egle rašo:

  padekit ka daryti pkliuvom sitiem sukciams kaip atsisakyti kaip nutraukti ta sutarti

 70. jjjj jjjj rašo:

  teisingai sako pasalina tie filtrai neorganines medzegas kuriu mums nereik,o organines vaisiose darzovese ir ttt,nuo kada akmuo zeme turi vitaminu tai neorganines kilmes kuriu mums nereik

 71. Pasipiktines Pasipiktines rašo:

  Nežinau kaip kitiems, bet jau kelintą kartą tenka pačiam taisyti Aquafilter (dabar Aqua Vilnius) “meistriukų” paliktas nesamones po filtrų pakeitimų pas tėvus. Tai atbulai kas nors įstatyta, tai membrana blogai pajungta.. geriau nusipirkt sistemą patiems, o filtrus siųstis iš Lenkijos ir patiems pasikeist nėr jokių problemų.

 72. JULIJANA JULIJANA rašo:

  Sveiki,nuo 2006m turim Aquafilter firmos filtrus ir esam labai patenkinti.Sutinku,kad Klaipedoj senamiestyje vanduo nera blogos kokybes,bet namui daugiau nei 50m(be renovacijos dar),tai kokiais vamzdziais teka sitas vandentiekio vandenelis iki musu ciaupu,gilintis neverta.Aptarnavimas auksto lygio ir ne karto jokios prievartos nebuvo.Aciu Jiems:)

 73. Dovilė Dovilė rašo:

  Siandien mus aplankė agentas Darius. Tėvai buvo spėję pasirašyti sutartį, bet grįžo vyras ir pradėjo su agentu diskutuoti apie jų siūlomą prekę. Diskusija virto ginču, agentas akimirksniu pasikeitė, balso tonas, galų gale vyrui pagrąsino duoti į “snukį”. Sutartis buvo akimirksniu nutraukta. Ačiū Dievui laiku viskas įvyko. Nes paskaičius dabar daugiau info, paaiškėjo, kad būtų tėvai praradę nemažai pinigų. Būkite atsargūs, neskubėkite priimti skubotų sprendimų.

 74. Jonas Jonas rašo:

  Įsirenkit valymo įrenginius namuose ir nereikės jokių filtrų.(http://buiteka.lt ) O jei jau taip jo norisi, nueikite ir nusipirkite specializuotoje parduotuvėje, kurioje gausite gerą pasiūlymą ir visas garantijas.

 75. Gyventojas Gyventojas rašo:

  Buvo atvykę du agentai iš Ltaqua ar aquaLt. Rodė savo cirkus su vandeniu. Tėvai pensininkai, todėl siūlė nuolaidas, netgi skambino savo direktoriui, kad būtų suteikta dar didesnė nuolaida. Ragino apsispręsti dabar. Darė psichologinį spaudimą. Kai griežtai ir aiškiai pasakiau, kad pagalvosime ir šiandien sprendimo nepriimsime, per dešimt sekundžių susipakavo savo daiktus ir pasišalino nepalikdami jokių kontaktų.

 76. vincent vincent rašo:

  Ar norite įsigyti inkstus ar norite parduoti inkstus? Ar ieškote galimybės parduoti savo inkstus dėl finansinių sutrikimų ir jūs nežinote, ką daryti, tada susisiekite su mumis šiandien ir mes pasiūlysime jums gerą kiekį jūsų inkstų. Mano vardas dr Vincents yra nefrologas UBTH medicinos centre. Mūsų klinika specializuojasi inkstų ligų gydymui, taip pat sprendžiame inkstų įsigijimą ir persodinimą su atitinkamu donoru. Mes įsikūrę Indijoje, Turkijoje, Nigerijoje, JAV, Malaizijoje. Jei jus domina parduodate ar perkate inkstus, prašome nedvejodami
  Susisiekite su mumis el. Paštu.
  El. Paštas: drvincentodigie@gmail.com
  WhatsApp: +2349037279893
  Geriausi linkėjimai.
  Dr Vincent

 77. Deividas Deividas rašo:

  Dėl šių kadrų, teko nekartą pažįstamus gelbėti net Šeduvoje, pas draugo tėvus atsibeldė, ir kaip bebūtų apmaudu įpiršo, o tik po to man paskambino. Geriau pirkite kažką tokio: https://www.geologas.lt/vandens-filtrai/
  iš Oxydizer serijos. O prieš perkant pora dienų pasvarstykit ar tikrai reikia, o jei abejonė nors menkiausia yra išsitirkit vandenį kokioje laboratorijoje (patariu: visuomenės sveikatos valstybinėje laboratorijoje arčiausiai jūsų)

 78. Leonid Gurski Leonid Gurski rašo:

  Mes su šeima atradome puikią geriamo vandens filtravimo sitemą eSpring.
  Atsiliepimai geri. 1 litro vandens kaina gaunasi apie 10 eurocentų.
  Kam įdomu rašykite leonid.gurski@gmail.com
  Patarsime kaip išsigyti iš gamyntojo sandelio.

 79. tadun tadun rašo:

  Tikrai geru ir aukstos kokybes vandens filtru bei nugelezinimo filtru galite rasti – https://infestechnologijos.lt/

 80. Anonimas rašo:

  Wdn znznzzbzbzbzbzbzjwowek


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...