2010 Spalio 11

Teisėjo liga

Atidėtas sprendimo dėl įtarimų L.Stankūnaitei paskelbimas

veidas.lt

Susirgus Panevėžiui apygardos teismo teisėjui pirmadienį atidėtas teismo posėdis, per kurį turėjo būti skelbiamas sprendimas dėl įtarimų buvusiai Drąsiaus Kedžio sugyventinei Laimutei Stankūnaitei.

Teismo atstovė spaudai Jolita Gudelienė nenurodė konkretaus termino, kuriam atidėtas sprendimo paskelbimas. Ji BNS sakė, jog sprendimas bus paskelbtas teisėjų kolegijos pirmininkui Eligijui Gladučiui gįžus į darbą.

Panevėžio apygardos teismas pirmadienį turėjo spręsti, ar patenkinti D.Kedžio mažametės dukters atstovų Neringos ir Aido Venckų prašymą pedofilijos byloje įtarimus pateikti mergaitės motinai L.Stankūnaitei, žuvusiai tetai Violetai Naruševičienei ir nušautam Kauno apygardos teismo teisėjui Jonui Furmanavičiui.

Vieninteliam pedofilijos kaltinamajam Audriui Ūsui prašoma pateikti sunkesnius kaltinimus – seksualinį tvirkinimą pakeisti į seksualinį prievartavimą.

Liepą Panevėžio miesto apylinkės teismas šiuos prašymus buvo pripažinęs nepagrįstais.

D.Kedys A.Ūsą, J.Furmanavičių ir nenustatytą asmenį vardu Aidas kaltino seksualiai tvirkinus ir prievartavus jo mažametę dukrą, o jo mamą L.Stankūnaitę bei šios seserį V.Naruševičienę – pardavinėjus mergaitę pedofilams.

Bylą tyrę Kauno ir Vilniaus prokurorai kaltinimus yra pateikę tik A.Ūsui.

Prieš metus Kaune nušauti J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė, šių metų balandį prie Kauno marių negyvas aptiktas D.Kedys, birželį – A.Ūsas. Pareigūnų teigimu, pastarųjų mirtis nebuvo smurtinė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Anonimas Anonimas rašo:

  Kai teisėjai persirgs visomis įmanomomis ir neįmanomomis ligomis,bei Panevėžį sudrebins eilė technogeninių katastrofų,šios bylos nagrinėjimas gali būti atidėtas ir dėl meteoritų lietaus tikimybės… :D

 2. Aurimas Aurimas rašo:

  Na, Anonome, jei pagrindinis teisėjas, turintis spręsti bylą suserga, neperdavęs bylos nagrinėjimo savo padėjėjui ar kuriam kitam įgaliotam asmeniui, tada nieko kito nebelieka, kaip atidėti bylos tyrimą.

  Nors, taip, suprantu Jūsų sarkazmą, bet jam nepritariu, kaip ir Drąsiaus Kedžio “garbintojams”.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...