2012 Rugsėjo 11

Atidaromas įmonių bendradarbiavimo centras “Grid”

veidas.lt


Š. m. rugsėjo 13 d. 19 val. Vilniuje, Savanorių pr. 178 įvyks oficialus bendradarbiavimo centro „Grid“ atidarymas. „Grid“ – ko gero vienintelis bendradarbiavimo centras Lietuvoje, kuriame prie bendrų projektų dirba skirtingos įmonės. Čia suburtos komandos, dingsta ribos tarp atskirų bendrovių ir vystomi inovatyvūs projektai.

„Grid“ turi ambicijų sėkmingai pritraukti investicijų naujiems projektams per rizikos kapitalo fondus ir tapti technologinių „start up’ų“ akceleratoriumi.
„Visos „Grid‘e“ įsikūrusios įmonės nuolat bendradarbiavo prie vienų ar kitų projektų, todėl vadovams natūraliai kilo mintis susiburti vienoje erdvėje. Pagrindinė šio projekto idėja – sutelkti ambicingus ir gabius žmones iš skirtingų įmonių bendriems projektams. Kiekviena bendrovė ir jos darbuotojai specializuojasi konkrečioje srityje, bet sujungus pajėgas galima pasiekti žymai geresnių rezultatų ir įgyvendinti didesnius projektus“, – sako „Grid“ projekto vadovė Goda Smilingytė.

Bendradarbiavimas „Grid‘e“ vyksta įvairiomis kryptimis – pradedant rinkodara, darbuotojų paieška ir baigiant finansavimo pritraukimu. Įmonių darbuotojai dalinasi patirtimi ir kontaktais. Pradėta įgyvendinti „Grid“ karjeros programa, kurioje gali dalyvauti studentai bei ką tik studijas baigę jaunuoliai ir ieškoti savo vietos bet kuriame „Grid“ projekte.

Konceptualiai įrengtose patalpose Savanorių prospekte sudarytos puikios sąlygos darbui ir laisvalaikiui. Pirmame aukšte darbuotojams įrengta žaidimų ir poilsio zona, kurioje yra virtuvė, baras, stalo teniso ir stalo futbolo žaidimai. Laisvalaikio erdvėje planuojami įdomūs susitikimai ir įvairūs renginiai.

Šiuo metu bendradarbiavimo centre dirba apie penkiasdešimt žmonių iš penkių skirtingų bendrovių. „Grid‘e“ įsikūrė virtualų dienyną manodienynas.lt plėtojanti komanda, elektroninis knygynas manoknyga.lt, viena didžiausių „vieno langelio“ sistemų diegėjų Lietuvoje UAB „Idamas“, darbo laiko apskaitos sprendimus teikianti bendrovė „SS Solutions“, mobiliųjų aplikacijų bendrovė „Apps Factory“, internetinių konkursų ir reitingų projektas karmarate.com, informacinių technologijų portalas itnaujienos.lt ir gyvūnų registracijos portalas manogyvunai.lt.
„Grid“ yra atviras visiems pradedantiems verslininkams, kurie turi panašų požiūrį į darbą ir vadovaujasi tomis pačiomis vertybėmis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...