2012 Gruodžio 19

Aš ir tu kuriame kartu

veidas.lt


Parodoje „Aš ir tu kuriame kartu“ pristatomi Reginos Donbrauskaitės Plotnikovos ir Klaipėdos Gubojos“ dailės studijos auklėtinių tapybos darbai.
Regina Donbrausklaitė Plotnikova tapybą ir scenografiją studijavo Sankt-Peterburgo dailės akademijoje, dailės pedagogiką – Šiaulių universitete. Autorė surengė 5 tarptautinius plenerus Orvydų muziejuje, nuolat rengia klubo „Guboja“ parodas, dalyvauja Žemaitijos dailininkų sąjungos parodose.
Dailės studija “Guboja” įsteigta dar 1970 m., o nuo 1994 m. tai meninis švietėjiškas klubas. Regina Donbrauskaitė Plotnikova jau 15 metų vadovauja vaikų piešimo ir jaunimo dailės (tapybos, piešimo, grafikos) studijoms. Studijos jaunimas kviečiamas eksperimentuoti su įvairiomis kūrybos technikomis, klubo auklėtiniai supažindinami su kompozicijos pagrindais, įvairiais dailės žanrais ir rūšimis.
Klubo veikla grindžiama kūrybinių partnerysčių metodika, unikalia patirtimi, kuri įgyjama plėtojant bendradarbiavimo ryšius tarp meno mėgėjų ir dailininkų profesionalų.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerija, Šv. Jono 11, Vilnius
Darbo laikas: I-IV 8 – 17 val., V 8 – 15.45 val., VI, VII – nedarbo dienos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...