2011 Sausio 21

Baltarusija

Ar bus Baltarusija nepriklausoma?

veidas.lt

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka penktadienį pareiškė, kad per vykusius prezidento rinkimus buvo sprendžiamas tolesnis šalies likimas.

“Taip, mes iškovojome įtikinamą pergalę. Svarbu buvo ne tik išrinkti prezidentą. Iš tikrųjų buvo sprendžiamas tolesnis šalies likimas, ar ji bus savarankiška ir stipri, ar pateks į vergovišką priklausomybę”, – pažymėjo A.Lukašenka, davęs prezidento priesaiką.

Valstybės vadovas pabrėžė, kad “Baltarusijos liaudis pati turi pasirinkti savo raidos kelią arba atiduoti viską išgrobstyti tiems, kurie pasirengę kone pusvelčiui atiduoti gimtąją žemę, sugriauti mūsų bendrus namus”.

A.Lukašenka padėkojo baltarusiams už paramą rinkimuose: “Milijonų sąžiningų ir ištikimų žmonių, su kuriais pastaruoju laiku atsilaikėme staigiausiuose istorijos posūkiuose, balsai įkvepia ir suteikia naujų jėgų”.

Pasak prezidento, “revoliucijų ir sukrėtimų Baltarusijoje limitas baigėsi”.

“Saugumą ir stabilumą mes apsaugosime nuo užmačių iš išorės ir iš vidaus”, – pažadėjo A.Lukašenka.

Jo vertinimu, rinkimai Baltarusijoje vyko demokratiškai ir atvirai, ir “europiečiai nepateikia pretenzijų dėl jų rezultatų”.

“Vertindamas rinkimų kampaniją pažymėsiu, kad ji vyko visiškai atvirai, demokratiškai, visiškai atitiko nacionalinius įstatymus, tarptautinę praktiką ir griežtus reikalavimus tų stebėtojų, kurie pas mus atvažiavo”, – pareiškė A.Lukašenka.

“Vakar mes sužinojome, kad net europiečiai dėl mūsų rinkimų, jų rezultatų jau pretenzijų nepateikia, ir, ačiū Dievui”, – pridūrė jis.

+370 5 2058525 begin_of_the_skype_highlighting              +370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...