2011 Vasario 25

Šiluma

Alytus persvarstys šilumos tinklų nuomos sutartį

veidas.lt

Alytaus miesto taryba nusprendė persvarstyti penkiolikai metų sudarytą šilumos tinklų nuomos sutartį su bendrove “Litesko” – dzūkai nusprendė, kad nuomoti įmonę dar dešimčiai metų yra rizikinga.

Sudaryta derybų grupė iš įvairių partijų atstovų įpareigota tartis su “Litesko” dėl sutarties 2001-2016 metams persvarstymo, atsižvelgiant į pasikeitusius šilumos tiekimą reglamentuojančius teisės aktus bei atsiskaitymo už ją nuostatas, penktadienį informuoja dienraštis “Lietuvos rytas”.

Alytuje šilumos kaina – viena didžiausių šalyje. Už kilovatvalandę Alytaus gyventojai moka 29,60 cento, o vadinamasis gyvatuko mokestis išaugo iki 72 litų per mėnesį.

Alytaus šilumos ūkis bendrovei “Litesko” buvo išnuomotas 2001 metų rugpjūčio mėnesį penkiolikai metų – iki 2016-ųjų. Pasibaigus šiam terminui, buvo numatyta galimybė pratęsti sutartį dar penkeriems arba dešimčiai metų, prieš tai būtinai įvertinus, kaip įvykdyti įsipareigojimai.

Miesto savivaldybės taryba jau 2005 metais šią nuomos sutartį pratęsė dešimčiai metų – iki 2026 metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...