2010 Spalio 11

Rima Rakauskienė

Alytaus vicemerė stabdo savo narystę TS-LKD partijoje

veidas.lt

Alytui laikinai vadovaujanti vicemerė konservatorė Rima Rakauskienė pirmadienį pranešė stabdanti savo narystę partijoje.

“Aš branginu savo narystę Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų gretose ir nenoriu, kad įvairios spekuliacijos dėl kilusio skandalo kenktų partijos autoritetui. Todėl niekieno neraginama ryžtingai pareiškiu, kad sustabdau savo narystę partijoje iki tol, kol bus panaikinti man pareikšti įtarimai”, – teigiama R.Rakauskienės pareiškime.

Alytaus vicemerei prokurorai yra pareiškę įtarimus byloje dėl galimų korupcinių nusikaltimų. Pati R.Rakauskienė tikina, kad jokio nusikaltimo nėra padariusi ir esanti tikra, jog visi įtarimai jos atžvilgiu bus panaikinti.

Viešame vicemerės kreipimesi teigiama, jog “yra politiškai suinteresuotų jėgų, kurios siekia prieš artėjančius savivaldybių Tarybų rinkimus išstumti mane iš užimamų principinių pozicijų”.

Byloje korupcija taip pat yra įtariami Alytaus meras Česlovas Daugėla, savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Čereškevičius, jo pavaduotojas Linas Jonas Palionis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...